Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok nyelvet...

Miért nem tudok nyelvet változtatni HBO MAXon?

Figyelt kérdés
Szlovákiában lakok előfizettem hbora de egyszerűen nemtudom a nyelvet magyarra rakni nem engedi.Berakom arra hogy ugyan az a nyelv ami az eszközön és ugyan úgy szlovákon marad.Próbáltam a beállításokba nyelvet az országot megváltoztatni még vpnt is de azzal se megy.Azzal még nem is lenne bajom ha csak a HBO lenne olyan nyelven de minden filmet sorozatot csak Angolul vagy Szlovákul tudok megnézni,olyanokat is amik alapból lennének magyarul.

dec. 23. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az HBO Max esetében így működik, minden országban lokalizált, a magyar szinkron vagy felirat csak Magyarországon érhető el.


Esetleg azt érdemes megpróbálni, hogy VPN-nel regisztrálsz egy új felhasználót, de van egy olyan sejtésem, hogy a bankkártya adat alapján el fogja utasítani a regisztrációt vagy megint Szlovákia lesz a beállítás.


A Netflix és a Disney+ ebből a szempontból jobb, ott megfelelő VPN-nel, ami még nincs tiltólistán ezeknél, hozzá lehet férni más országok tartalmaihoz. A Disney+-on például magyar felirattal, szinkronnal elérhetők olyan sorozatok is VPN-nel, amik Magyarországon nincsenek a kínálatban. (Pl. New York rendőrei, régebben a MASH sorozat, Ally MacBeal, X-akták összes évad).

dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
A skyshowtime on ki lehet választani a nyelvet. Nem értem ezen miért nem így van.
dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!