Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lenne, ha jövő karácson...

Milyen lenne, ha jövő karácsonykor a Reszkessetek, betörők! helyett az Elkxrtuk menne a tévében?

Figyelt kérdés

dec. 28. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
nekem speciel nem tűnne fel.
dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Karácsonykor egy politikai jellegű film - eléggé fura lenne! Azt bármikor év közben le lehetne adni, de leginkább a forradalom és az esemény évfordulóján!
dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, neked mi a célod ezzel az ostobácska kéréssel? Hogy a "mocskos kormánypárti" TV2 még karácsonykor is képes lenne politizálni? ...de semmi ilyet nem tesz, csak a te agyadban merülnek fel ezek a kérdések. Mellesleg azt hogy érted, hogy a Reszkessetek, betörők! helyett? Miért, ennek a filmnek bérelt helye van a TV2-n? Ha le akarják adni az Elk*rtuk című filmet, bármikor máskor is megtehetik, még akár az ünnepi időszak alatt is. Ehhez nem kellene kihagyni a Reszkessetek, betörőket.

Amúgy nem tudom, figyelted-e pl. a Hír TV, TV2 műsorait; illetve ezzel szemben az ATV, RTL adásait. Míg az előbbiek alaposan bejárták a Karácsony témakörét (hanyagolva a direkt politikát), addig az utóbbiaknál szinte már az is nehezükre esett, hogy Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánjanak. Volt, akiknek nagy nehézségek árán annyit sikerült kinyögniük, hogy "boldog ünnepet". (Inkább ezen kellene elgondolkodnod, bugyuta kérdések gyártása helyett.)

dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem, ill. nekünk mindegy, nem nézünk tévécsatornákat, olyat végképp nem, ahol ilyen politikai marhaságokat adnak. Streamingek mellett, miért is tennénk?
dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

“Streamingek mellett, miért is tennénk?“

Általános szinten neten és/vagy streamingeken sincs fent minden, így nem feltétlenül tudják kiváltani a tv-adást!

Például tegnapelőtt láttam a tv-ben egy nagyon jó karácsonyi filmet (Találkozzunk karácsonykor!, 2020), neten viszont alig van fent róla valami, nemcsak teljes film nincs, még csak tartalmat se írnak róla sehol!

dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Hál' Istennek ritkán nézek TV-t.

Ha látnám előre a műsort, akkor kerülném azt a csatornát.

Amennyiben véletlenszerűen odakapcsolnám, akkor azonnal tovább is lépnék.

Nem érdekel a mocsok politika.😝

dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!