Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Trek Vulkániak, meddig...

Star Trek Vulkániak, meddig élnek földi évben?

Figyelt kérdés

dec. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
200 vagy több
dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a "lifespan" fejezet alatt találod:



[link]

dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Emlegetik a filmekben, de azt is, nem illik megkérdezni, firtatni a korukat, így konkrétan nemigen térnek ki erre. Szerintem a filmkészítőket is összezavarja olykor. Pl. Star Trek: Enterprise sorozatban, amit most nézek SkyShowtime-on, T’Pol esetében is feljön többször, mennyire idős, menyi mindenen ment keresztül, miket élt meg, majd benyögi, nem is igazán öreg, csak 65 éves.

dec. 30. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor T'Pol olyan 25 év körüli lehet földi években :D


Ha az Enterprise sorozattal végeztél, akkor a Star Trek - The Next Generation sorozatot ajánlom, az is fent van a Skyshowtime-on, szinkronos.

dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

😉🙃

Érdekes nő, mivel nekem túl sovány, ám azért nem rossz csaj. De mivel többnyire férfiakkal teli a sorozat, így megragadja az ember fantáziáját az a néhány nő, aki szerepel benne. Ha lehetne, illetve kéne választani, akkor inkább Hoshi Sato (Linda Park). 🤪🤤 Vagy Riaan-t alakító Diane DiLascio (na erre most rá kellett keresnem, de ő nagyon az ideálom szerinti nő)

dec. 30. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

"Hát akkor T'Pol olyan 25 év körüli lehet földi években"


Marhaságot írtam. 60 éves, de a biológiai kora 25 év körül van.

dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@5


Hát akkor nézz bele a Különös, új világok sorozatba, La'an Noonien-Singh (Christina Chong) tetszeni fog. :)

dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Már láttam, klassz nő, kemény, sportos. Legalábbis a filmben, hiszen valóságban nem annyira kemény, inkább csajos. Bejön, ahogy Christine Chapel nővér (Jess Bush) is. 😉

dec. 31. 13:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!