Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who-ban mi történt a...

A Doctor Who-ban mi történt a 11.-ik évad óta?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hol nézni és annyira nem is sajnáltam, mert Jodie Whittaker-ből hiányzott az összes karizma, ami a karakterhez kellett volna. De most, hogy már ott vannak az új különkiadások Disney+-on kéne egy gyorstalpaló.

dec. 30. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én matt smith után abbahagytam és úgy néztem meg a 60.as spec epizódokat. Semmivel nem volt furább. Nem volt benne semmi olyan hogy ne tudtál volna becsatlakozni
dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azóta kiderült, hogy a Doktor egy fehér pasikként regenerálódó néger nő volt mindvégig. Ezzel sikerült elüldözni a Matt Smithre nyáladzó fangörlök és meleg fanbojok nagy részét a nézőközönségből, mert visszanézve azzal a tudattal a szexi Matt Smith érát, hogy ez egy öreg néger nyanya, már nem annyira szexi. Mindenesetre ezt nem gondolták át a bölcs készítők és azóta a nézettség a béka segge alatt, mert már csak öreg veteránok és "geekek" nézik.

Ez a Whittaker éra dióhéjban.


Azóta a 10. doktor is visszatért, de a régi fanokat, akik a szexi új doktorokra izgultak nem vonzza vissza, mert mindenki tudja már, hogy ez egy néger nyanya, nem számít, hogy mennyi szexi brit pasi bőrét veszi fel.


A legújabb doktor meg egy meleg toyboy, aki a Russel Davieshez hasonló vén perverzeket lehet ráveszi a sorozat nézésére, mert Ncutit vetkőzteti rendesen a jelenetekben, gondolom rábukna a BBC-re.

Ja és van egy új mystery box az új útitárs képében, felidézve a sehova se futó történetszálakat a korábbi érákból.

Az új Flood karakter lehet River Song, lehet nem. Majd valamit előhúznak a varázskalapból és ha nincs értelme az egésznek, akkor is pofa be és élvezd.

dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi a hülye kérdésért! De hol nézhető a sorozat? Tudom, ezer éve megy, de egyik magyar tévécsatornán sem ment/megy, ahogy streaming oldalakon sem. Így ismeret nélkül nem látom az értelmét megnézni a különkiadásokat.
dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!