Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem hogy mi baj...

Csak én nem értem hogy mi baj azzal amit a Tizenhárom című filmben csinálnak?

Figyelt kérdés
Elvégre nem mutat semmi újat, a legtöbb kamasz az ilyen, mégha nem is teljesen de toredekben mindenkiben megtalalhato néhány ilyen tulajdonság. (Mondjuk azért lopásokban, meg a piercing szurasokba nem egyeztem volna bele) Jobban be akart illeszkedni, "menő" akart lenni, ezt megkapta, sajnos vagy nem sajnos ez ezzel jár. Senki nem várta el tőle, ő akarta, így nem kényszerítették bele semmibe. Lefeküdni is csak összesen 2 különböző emberrel feküdt le nem többel. Nagyrészt inkább a szulokben látom a hibát, ha kell is okolni valakit, elvégre mindkettőjüket elhanyagoltak a szüleik, vagy nem megfelelően bántak velük. Szerintem nem szól többről ez a film, mint hogy egy visszafogott lányt, a szárnyai alá vett valaki sokkal "nepszerubb" akivel aztán jó barátok lettek, de a barátság csúnya arulassal végződött. Nem tudom miért, de pár éve mikor először láttam a filmet sokkal dramaiabbnak, meg sokkolóbbnak tűnt nekem. Vagy csak az én ertékrendem változott?

jan. 8. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem főként a lányok életkora miatt sokkoló a film. Azt írtad, hogy csak két különböző emberrel feküdt le, de egy 13 éves, hetedikes kislányról van szó. Azért általánosságban nem ennek kellene lennie a normálisnak. Ha visszaemlékszem, hogy ennyi idősen kik voltak "menők" a suliban, nekem a káromkodós lányok jutnak eszembe, akik tangát hordtak és szép volt a sminkjük. Azt tudom, hogy azóta már változott a helyzet, nagyobb az ingerküszöb, de nem ennek kellene lennie a normálisnak. Szerintem sokkoló, amit a lányok csináltak a filmben. A színésznők egyébként 16 év körüliek voltak, és látszott is rajtuk. Ha valóban kis 13 éveseket raktak volna a filmbe, sokkolóbb lett volna.
jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sokkolóbb, hogy Nikki Reed pl. csak 15 éves volt a film forgatása idején. Úgy értem ha a karaktere kiskorú, az egy dolog, mert az csak fikció, ellenben a színésznő is tényleg gyerek volt, és úgy csinálta mindazt amit csinált. Azért 15 évessel szexjelenetet forgatni, mondjuk úgy hogy érdekes kérdéseket vet föl.
jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!