Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Őrülnétek egy új Terminátor...

Őrülnétek egy új Terminátor filmnek?

Figyelt kérdés
jan. 10. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
15 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Örülnétek
jan. 10. 20:49
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó lenne egy új Terminátor film?

Én örülnék neki!

jan. 10. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Leràgott csont
jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Elég sokatmondó, hogy a 2. rész óta hitványabbnál hitványabb rókabőröknek örül valaki...
jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne... vannak rosszabb franchiseok.


Csak már valami jó kis csavar kellene a történetbe, ami igazán erőssé tenné a dolgot. Nem tudom mi, de nem is engem fizetnek azért hogy ezt kitaláljam.

jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy terminátornak örülnék :)
jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak erre képesek amit az utolsó 4 filmből kihoztak akkor inkább ne erőltessék.

Nem hiszem el, hogy nem képesek amúgy rájönni, hogy miért lett az első két film az ami, és miért nem abból építkeztek alapvetően, helyette hoztak sima B kategóriás akciófilmeket.

A 3-ban még legalább a T-X úgy ahogy jó volt, mint tényleg veszélyes ellenfél de már ott is átment egy sima " nappali " akciófilmbe a dolog.

Na meg a kínos apróságok mikor jön ki John, meglátja a gépet " Most meg fogsz ölni ". Na itt kellett a kötelező hatásszünet, közben tesz feléje egy fél lépést. Na papíron ugye itt kellett volna a nézőnek nagyon izgulni, aztán kinyögi. " Nem. "

Ami meg utána jött.... 4 elmegy egy mellékvágánynak, önmagában az se kiemelkedő de legalább még nem tolták tele kínos viccelődéssel. Bár már ott se volt meg az az alap hangulat, mikor elején is John puszta kézzel harcol a géppel, ami papíron sokkal erősebb stb.... vagy a végén mikor jön a 800-as, elkapja Johnt, mit tesz? Ott a kezében, csak meg kéne ölnie, erre fogja magát és eldobja jó messzire.... totál logikus.

jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A régit sem láttam, úgyhogy nekem teljesen mindegy készülne-e
jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai hollywood képtelen bármi akár csak hinyorítva jónak tűnőt alkotni. Nem csak Terminator témában. Talán egy kezemen meg tudom számolni, hogy az utóbbi 10 évben hány elfogadható folytatást csinálta régi franchise-hoz.
jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első két rész még jó volt, a 3. viszont már nem, legalábbis nekem kissé sablonos volt, na meg hogy apokaliptikus, még inkább elvette a kedvem! A többit még nem láttam. Pontosabban a 4. végéből pár jelenetet, de ennyi.

Nem tudok szavazni bármelyikre is, mert nekem így már annyira közömbös alkotás...

Dettó ugyanaz, mint a franciáknál a Taxi: az első két rész még jó, de aztán utána történt valami! Mi ez a misztikum a 3-as számnál, hogy itt már majdnem minden filmnél rontanak a készítők?

jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!