Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter és a főnix...

Harry Potter és a főnix rendjében Sirius véletlenül hívta így Harryt?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor láttam az összes filmet, imádom az egész Harry Potter sztoriline-t. Azonban most tűnt fel, hogy a főnix rendjében, 01:56:32 jelentnél, amikor a jóslat miatt harcolnak a halálfalókkal a rejtélyügyi főosztálynál, Harry lefegyverzi Luciust és Sirius ezt mondja: "Szép volt James". Legalábbis én ezt hallottam. Ez csak egy apró baki volt Sirius részéről?

jan. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Azért hívta így mert James volt a legjobb barátja és gondolom hirtelen "elfelejtette"hogy Harryvel együtt harcol nem pedig Jamessel.
jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem baki volt, hanem a dementorok hatásának való kitettségének szemléltetése.

Hogy 12 év pszichikai kínzás után nem vonul ki az ember sértetlenül.

Így mivel hasonlítottak is, az agya keverte a jelent a múlttal.

jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ahh ez olyan szomorú:(
jan. 12. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért, mert szemléltetni akarták a filmben, hogy Sirius nem teljesen tekintett Harry-re mindig Harry-ként (hanem inkább James-ként), másrészt, mert Harry második neve szintén James.
jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!