Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írjatok jó thrillereket,...

Írjatok jó thrillereket, misztikus filmeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami elgondolkodtató, végén nagy, váratlan fordulat, "meglepetés" van:-D
2010. okt. 22. 23:05
 1/10 anonim válasza:
Ezt most inkább kihagynám. De ha életed végéig lelki sérültként szeretnél élni nézd meg a Mártírokat. Aki eddig látta utána napokig nem aludt. Ez nem vicc! Ennek még a rendezője egy psichopata állat!
2010. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem pont ilyenre gondoltam:-D

23-as szám, Megérzés, Fülke, Maradj... Ezekhez hasonlóakat szeretnék.

2010. okt. 22. 23:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Kísértetjárás connecticutban


Nem láttam még, de azt hallottam róla, hogy nagyon félelmetes és szörnyűséges film.

2010. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ezt most inkább kihagynám. De ha életed végéig lelki sérültként szeretnél élni nézd meg a Mártírokat. Aki eddig látta utána napokig nem aludt. Ez nem vicc! Ennek még a rendezője egy psichopata állat!"


A mártírok NEM thriller és nem is misztikus, hanem HORROR! Tudod, hogy mi az a műfaji meghatározás??? Ja és ha te a mártírokon felborultál, akkor az emberi 100lábú?

2010. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ezeket meg én nemláttam még. De majd utánukjárok. :)
2010. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23:19 Azt pont láttam, nagyon érdekes film volt, és állítólag megtörtént esetet dolgoz fel...
2010. okt. 22. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az árva

Az árvaház

Álmosvölgye Legendája

Viharsziget (ez most ment a mozikban)

A Köd (Stephen King könyvének a feldolgozása)

Reinkarnáció

Hívatlan vendég


Nagy hirtelen ezek ugrottak be, amik thrillerek/misztikusak, és csattanó van a végükön. Ha még beugrik valami, leírom:)

2010. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. A 3-at még nem láttam, akkor letöltöm. A többit láttam, bár a Reinkarnáción gondolkodok, az japános volt, nem?
2010. okt. 23. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Igen, a Reinkarnáció japán volt:)

És eszembe jutott még egy film: A Pokolból (from hell)

Ez az egyik kedvenc filmem:) (ebben is Johnny Depp játszik:D)

*****

ez az.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dread, Hurt, ezek angolul vannak csak, de van hozzájuk felirat, mind a 2-ben Jackson Rtahbone játzsik, szerintem fantasztikusan!

Ha esetleg morbid humorú vígjáték is érdekel ajánlom a dán Ádám almáit! Eszméletlen! Dán filmek közül érdemes szemezgetni :)

2010. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!