Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik anime figura legyen,...

Melyik anime figura legyen, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Szoval a barátnőm nagy anime fan.Nekem fogalmam sincs az ilyen dolgokrol, ami őt nem zavarja, de engem igen! Vettem egy teknőst neki, mert mindig is szerette őket, és szeretnék neki valami ilyen anime-nevet adni. A bnőmnek szerintem minden jelszava, mindene animéhez kötödik, ezért nagy gesztus lenne ha már lenne neve a tekinek amikor odaadom neki. Ötleteket pls, elsősorban olyan kulcsfigurákról, akik minden animésnek fontosak! Kösz, és felpontozok mindenkit!
2010. okt. 23. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Attol fug hogy milyen animeket szeret a baratnod.En ezeket ajanlom : Gaara(naruto),Kuchikky (bleach),Kon (Bleach),Urahara (Bleach)Don Kanonji(bleach),...


Aranyos toled,hogy ilyesmit csinalsz!!! :)

2010. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miroku, Shippo (Inuyasha), Shadi (Yugioh), Jagami, Watari (Death note), Trish, Patty (Devil may cry), Yagari, Shiki, Ichijo (Vampire Knight)

de amúgy tényleg attól függ, milyen animeket szeret...

2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!