Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hazbin hotel korábbi magyar...

A hazbin hotel korábbi magyar fan szinkronja megvan esetleg valakinek letöltve (a teljes pilot rész)? Nem az új csapat szinkronos változata, az nem lett annyira jó, az első vagyis amit leszedtek a youtuberól egy ideje.

Figyelt kérdés

jan. 17. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A hazbin hotel pilot részt végül megvették, és már 4 rész ki is jött, mivel prime streaming szolgáltatón lehet ezt nézni, így ki is jött hozzá a hivatalos magyar szinkron. Nem tudom hogy az említett fan made szinkron fog e folytatódni, bár kétlem, de a lényeg hogy ha szinkronizálva akarod nézni a többi részt akkor jó lesz ha megszokod a hivatalos szinkront. (vagy marad az eredeti angol)
jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ének hangok tetszettek, a magyarítás annyira nem a legfontosabb csak olyan szépen énekeltek benne
jan. 21. 00:37
 3/4 Fiesta-chan ***** válasza:
52%
A primeon nincs magyar szinkron hozzá, én legalábbis nem találtam hiába kerestem. Csak magyar felirat.
jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egy napja visszatöltötték amit letöröltek. 1/1 ugyan az ami volt. [link]
jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!