Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kis részletből filmet...

Egy kis részletből filmet keresek ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Egy filmet keresnék amiből csak kis részletre emlekszem mert kb 6 evesen a mamanal lattam belole ezt a reszletet.


A film sztem a 2000s évekből való és drama.


Szóval annyira emlékszem hogy egy család megy egy kocsiban az autópályán elől a szülők hátul pedig a két gyerek ül, egy fiú meg egy lány, az autópályán a "rossz fiúk,, leakartak valakit lőni az autópályán de valami félrement és a családot lőtték le ( vagy talan autoval is kergették őket ez nem biztos) és így a családból talán az apuka meg a kislány meghalt, az anyuka meg a fiú tulélte de talán a kisfiút meglőtték, a vége valami olyan hogy a fiú túléli és valami sok ember veszi körül ( talán őt ünneplik)


Ha barki rájönne ebből akkot köszönöm szépen



jan. 20. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom. Keresel?
jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
#1 ha elolvastad volna a kifejtést, tudhatnád hogy igen. :)
jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki ?
márc. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!