Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat?

Melyik ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam Netflixen, magyar szinkron nem volt hozzá, csak felirat. Vagy spanyol vagy francia nyelvű volt, de talán a francia a biztosabb.


Úgy kezdődött az első rész, hogy egy férfi este összeveszett a feleségével, hogy a lányukat ki vigye iskolába, végül a férfi odaadta a kocsi kulcsot a nőnek, aki pedig haragudott rá, hogy neki kell elvinni megint a lányukat. Másnap balesetet szenvedett a felesége és a lányával együtt meghaltak. Ez egy időutazós film, valahogy sikerül visszautaznia a férfinek az időben.


Egy nő valami kísérleti eszközt akar vele kipróbáltatni. Egy ilyen szűkebb, talán árusokkal teli utcában találkoznak, behívja a lakásába vagy nem tudom hogy az a lakása-e és ott megmutatja neki ezt a szerkezetet, amivel időutazásra képes. A sorozat végére kiderül, hogy az az idős nő az ő felesége a jövőből.


Mindenhol és mindenhogy kerestem már, de nem találom, sajnos nem emlékszem a címére. A férfi neve talán Pablo, de nem vagyok benne biztos.



jan. 22. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*időutazós sorozat😆
jan. 22. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Örvénylés (Vortex, 2022)?

[link]


[link]

jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, de köszi hogy próbáltál segíteni. Időközben valahogy megtaláltam🤣🤣

Az a címe, hogy Ha nem találkoztam volna veled

jan. 23. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!