Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Szívek...

Mi a véleményetek a Szívek szállodája című sorozatról, és a folytatásáról?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen imádom ezt a sorozatot, nem tudom megunni. A folytatás azért már nem volt annyira jó mint az “eredeti”, de azért nézhető volt (főleg rajongóként).

jan. 26. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 8. évadból főleg az első rész az ami szerintem hozta a sorozat színvonalát, főleg a vége, a másik 3 évszak már kicsit gyengébb volt, illetve nem tudom hogy tudatos volt-e az alkotók részéről hogy a Roríból egy picsogó rhibancot csináltak.
jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként van egy elméletem arról hogy (bár eddig nem sok sorozat felel meg neki) a sorozatok színvonala a 6. évadig nő, és onnan jön egy lejtmenet, mégis folytatták a 14. évadig.


El is neveztem Vészhelyzet effektusnak, mert emlékeim szerint, ami lehet hogy nem is van így, de így maradt meg, a 7.évad után hagytam abba.


Szívek szállodájánál ugyanez, ott egyértelműen a 6. évad volt a csúcs, azzal a jelenettel amikor egy családi vita közepét azzal zár le Rory ordibálva hogy (nem vagyok biztos az ország nevében) CSECSENFÖLD? OKÉ?


Walking Dead, már nem is emlékszem hogy melyik évad volt, nekem méb bejött az amikor nem tudtuk meg az évad végén hogy ki halt meg a furkósbottól, de az azt követő évad (talán pont a 7.) már valami katasztrófa volt főleg az évadzáró. Kritikán alul a simmiből előteleportáló tigrissel.


Dexter, 8 évad, a legjobbkor hagyták abba.


24 - sokak szerint a 7-8. évad már nem hozta azt a színvonalat, bár nekem még az is tetszett, főleg a 8.


Hetedik mennyország, ezt most nézem, eleve elég langyos ugye az egész, de a 7. évadtól ez a romantikus tinikomédia amit leművelnek, az borzalom.


Agymenők, ott talán a 8. vagy 9. évadnál mondtam hogy köszi nem kell több, és talán még visszamenőleg is megutáltam.


LOST 6 évad, pont jókor hagyták abba


Doktor House is teljesen jó volt, kár lett volna folytatni.

jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
valóságtól elszakadt amcsi sz@r...
jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem, de azt a 4 részt nem kellett volna megcsinálni!
jan. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!