Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor és milyen címen jelenik...

Mikor és milyen címen jelenik meg Rebecca Donovan Elakadó lélegzet c. könyvének folytatása? Aki olvasta, annak mi a véleménye a könyvről? Melyik pillanat volt az, ami a leginkább magával ragadott?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 22:05
 1/9 anonim válasza:
Az első részben? Én azt imádtam, és a legvége, amikor az Evan pont időben ért oda... Nagyon átéreztem, pedig még csak hasonló élményem sem volt.
2014. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én most fejeztem be,idegsokkot kaptam,első válaszoló,honnan veszed,hogy Evan odaért???? mert én nem tudtam kivenni a szövegből?
2014. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem is odaért mert így fejeződött be a könyv hogy: a szerelem és a veszteség mérlegében a szerelem adott erőt harcolnom azért hogy tudjak....lélegezni
2014. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azt nem tudom hogy odaert-e de tuléli marmint valaki odaér.

Imádtam a konyvet már alig várom a második részt .

Remelem hamar jön.

2014. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Április 30-án fog megjelenni a második rész elvileg :))
2014. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Már megjelent a második rész?
2014. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dorinakovacs válasza:
Elvileg már megjelent a második rész, de sehol nem találom... Valaki tudna segíteni?
2014. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én már ki is olvastam - magyarul.


Elvileg a nagy áruházak (alexandra, libri) még nem forgalmazzák, viszont a könyvkiadó - maxim könyvkiadó oldalán (jobb oldalt regények rákatt, majd ott keresgélve) [link] (ha betölti, ezen a linken) megrendelhető.


Én megrendeltem vasárnap és már hétfőn hívtak is telefonon hogy mikor hozhatják, nekem mikor jó.


Talán 3500 volt postaköltséggel együtt, már nem emlékszem.


Tehát a maxim kiadó oldalán megrendelhető - napokon belül meg is érkezik.

2014. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én meg tudtam már venni. Minden libri könyves boltban meg van. (pl.: Westend-be és Arena Plaza-ba láttam)
2014. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!