Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Miraculous...

Barbarusz07 kérdése:

Mi a véleményetek a Miraculous 5. évadáról?

Figyelt kérdés

Még nem néztem teljesen végig, de úgy érzem valamiért, hogy ez egy ritka szar. Főleg amiatt is, hogy ez az egész szerelmi szál így megváltozott, ami eddig 4 évadon keresztül folytatódott és a Miraculous egyik alappillére lett, mert nagyon ötletesen és izgalmasan lett kitalálva. Meg már úgy érzem, mintha az egész sorozat stílus ügyileg is lejjebb ment volna, már nincs az a jó miraculousos hangulata. Adrien és Marinette flörtölgetésétől, meg ami Fekete Macska és Marinette között ment le, attól a falat kapartam, annyira cringe volt. Nagyon szomorú vagyok, hogy az egész sorozat így megváltozott, végig fogom azért nézni, hátha jobb lesz, de nem tudom már.


Oh, még annyi, hogy azt hiszem, ezt az évadot meg nem tudom még hányat már nem Thomas Astruc, a Miraculous írója csinálta, szóval lehet, hogy ez is a gond forrása.



jan. 27. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én imádtam ezt is. Szerintem minden évad egyre jobb. Ideje volt már Marinettet és Adriant összehozni (remélem idáig már eljutottál és nem spoilerezek lol), nem lehet a végtelenségig húzni a szerelmi szálat.

Astruc egyébként ugyanúgy benne van, mint a kezdetekben.


Hanyadik résznél tartasz?

jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a 17. rész fog jönni.
febr. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!