Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Hair filmről?

HunLo kérdése:

Mi a véleményed a Hair filmről?

Figyelt kérdés

jan. 29. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Az egész hippi szubkultúrát nem szeretem, a karaktereket sem. De van benne pár jó zene. Kb. ennyi.

Egyszerűen nekem nem fér bele, hogy otthagyod a gyerekeidet, meg ellopsz egy élő állatot, mert juhú, szabadság. Egyszerűen az én életszemléletembe nem fél bele, hogy mindenkit leszarok, csak jól érezzem magam 2 percig.

jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es

,, ellopsz egy élő állatot"

Én nem emlélszem ilyenre a filmből.

Én szerintem a lovas jelenetre gondolsz a film elejéről ,de azt nem ellopták ,ha nem kibérelték úgy ,hogy össze dobták a pénzüket és közösen kibérelték.

jan. 29. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Akkor jó. Bár a saját gyerekedtől lelépni, mert neked olyan nehéz... sem egészen a jó emberség mintája.

De legalább megoldódik, mert egy gyereket magukkal vinni a drogos csöves életbe sokkal jobb ötlet.


Nem szeretem a felelőtlen embereket. A nehézségre nekem pont ellenkező reakióm van.

jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

,, Bár a saját gyerekedtől lelépni, mert neked olyan nehéz... sem egészen a jó emberség mintája."


Ebben igazad van.

jan. 29. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, melyik rosszabb, a háború, vagy a felelőtlen drogozás közben az utcára gyártani egy kisbabát. Dolgozni büdös, beilleszkedni a társadalomba büdös, de ők vannak a legjobban felháborodva, ha valaki rendesen végzi a munkáját.
jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem is hasonló a fentiekéhez. Bár szórakoztatónak tartom a filmet, akár többszöri megnézésre is alkalmas a zenéi miatt, de a téma nagyon nem szimpatikus. Ahogy Berger pumpolja a már láthatóan lemortizálódott szüleit, sőt követelőzik tőlük, ahogy a fekete srác magára hagyja a családját, vagy ahogy a lánynak mindegy, hogy ki a gyereke apja, és az utcára szül, ahogy a fiatalok tömegei fetrengenek bedrogozva a parkban, és mindezt a nagy szabadság és a háború elleni tiltakozás nevében, hát nagyon visszás. De végülis Milos Forman jól adja vissza ezt az életérzést Amerikában, hát ez ilyen volt. Szerintem a film nem mond ítéletet, hogy ez jó így vagy rossz, egyszerűen csak bemutat egy jelenséget. Ilyen szempontból jó film.
jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés..... mondjuk így 45 évvel a bemutató után.😉
jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
84%
Felnőtt fejjel kb 40 éve láttam. Magát a történetet nem vette be a gyomrom, de mint musical, tetszett.
jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Pont ahogy a többiek már leírták. Nem szeretem a történetét, a dalok közül is csak 2 tetszik.
jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!