Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véleményeket a toxikoma című...

Véleményeket a toxikoma című filmről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni, éppen most van rosszul az első csernusos gyógyszeres jelenet után. Eddig oltári jó film, és talán az elmúlt évek egyik legjobb magyar filmje, úgy tűnik eddig. Mondjuk nem sokat nézek, de ez kiemelkedően jó minőségű film.


A film elején ahol belövi magát a dealernél. Ilyenek még ma is léteznek? Ilyen helyek? Mennyire rossz ma Magyarországon a keménydrog probléma? Fiatalok még rákapnak ezekre? Vagy már csak "idősebb" korosztály meg hírességek tolják az ilyeneket? Egyébként hogyan függenek rá ezekre a dolgokra a fiatalok? Én olyan dolgokat sem tudom hol lehetne beszerezni, amit egyesek legalizálni akarnak, nemhogy ilyen keménydrogokat. De a naivitásomból ez látszik.


2022. júl. 20. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
1. Aludjál
2022. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki tudja, hogy Éva sorsa mi lett? Azt hiszem így hívták a nővért, akit a főszereplő levarrt.
2022. júl. 20. 02:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi szál csak fikció!
2022. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!