Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vicces poén a kedvencet...

Melyik vicces poén a kedvencetek a Mi kis falunk sorozatból?

Figyelt kérdés

Nekem;

-Lacika emelkedik a vérsejt sülyedésem!

-Karcsibá,hogy emelkedhet ami sűlyed?

:)))



#Amikisfalunk
jan. 29. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
"Te is akkor vagy okos, amikor már megszoktam, hogy hülye vagy."
jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Több nagyon jó poén is van! Például, amikre emlékszem:


Erika ikreket várt, de Gyuri ilyenről még nem hallott.

“Két gyerek - az egy, kettő. Ki a másiknak az apja?!”


Erika hazaér, és kérdezi: “Apu megjött már?”

Gyuri: “Ahogy hallom, mindjárt el is megy!”

(Erika szülei a szobában kamatyoltak)


Pali bácsi a kocsmában kérdezi Tecától:

- Hány fokos a sör?

- Éppen elég!

- Micsoda?

- A sörről volt szó!

- A sör nem ég el.


Saci féltékeny volt Zsuzsára.

“Laci és Saci. Nem Laci és postás néni!”


Bazsó szleng kifejezéssel kért receptet (vényt) a doktornőtől:

“Bogyópapír kéne!”

jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Fú, ezek a nagyon jó poénok? Milyenek a rosszak? :)
febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
# 3. Ezeket a poénokat csak a filmbeli szituációval együtt lehet értékelni, mert helyzetkomikumra épülnek, ezek nem "viccek".
febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

“Apu megjött már?”


Gyuri: “Ahogy hallom, mindjárt el is megy!”


Szóval ennek pl van valami sokkal mőgöttesebb tartalma annál hogy el fog élvezni a fazon?

febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

"Erika ikreket várt, de Gyuri ilyenről még nem hallott.


“Két gyerek - az egy, kettő. Ki a másiknak az apja?!”


Biológiailag nem lehetetlen hogy ikreknek más legyen az apjuk, béranya, vagy úgy általában mesterséges megtermekenyítés esetében a különböző anya sem kizárt.


Az meg gondolon neked is megvan hogy egy adott fán simán lehet több fajta gyümölcsöt termeszteni.

febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Én a helyzetkomikumor inkább úgy képzelem el mint a nincs kettő 4 nélkülben a "Beszélj hangosabban", vagy a "Mit érdekel az téged".


Ott ha nem láttad a filmet akkor tényleg nem fogod érteni. Az itt felsoroltak viszont többnyire ócska szóviccek, vagy csak simán azt jelzik hogy a beszélő hülye. Ez a ket fajta vicc az ami a magyar vígjátékokban enyhén szólva is túl van reprezentálva, márpedig ha egy sorozatot vagy filmet annyira felmagasztalnak mint a mi kis falunkat, akkor bizony az embernek magasabb lesz az elvárása.



“Laci és Saci. Nem Laci és postás néni!”


Ez viszont tényleg jó poén lehetett, ez átjött így is.

febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Hát akkor ne nézd. Nem kötelező. Attól még, hogy neked nem vicces valami, még másnak lehet vicces. És nem biztos, hogy ami neked vicces, az mindenki másnak is vicces. A kérdező nem kritikát kért, hanem azt kérdezte, kinek mi volt vicces ebből a sorozatból. Te meg nem is láttad.
febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

#8 elkezdtem nézni, de rá kellett jönnöm hogy nem vicces, így nem folytattam. De most hogy ismerem a nagyon jó poénokat, valahogy nem bánom.


Így viszont már lathatod hogy nekem nincsenek igazán kedvenc poénjaim a sorozatból, se vicces, se nemvicces. Szóval ez a válaszom, ha a körülírás alapján nem ment volna át.

febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
A Jóbaratok is tele van helyzetkomikummal, mégis mekkora divat szidni. Annak sajnos nagyon rosszat tett hogy közönség előtt forgatták, szerintem a nevetések nélkül is siman működne, szivesen megnéznék egy olyan verziót. Egyedül a joeyval kapcsolatos poénok merülnek ki sokszor abban hogy a joey hülye.
febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!