Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vicces poén a kedvencet...

Melyik vicces poén a kedvencetek a Mi kis falunk sorozatból?

Figyelt kérdés

Nekem;

-Lacika emelkedik a vérsejt sülyedésem!

-Karcsibá,hogy emelkedhet ami sűlyed?

:)))



#Amikisfalunk
jan. 29. 21:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Régebben én se néztem, első pár évadot, csak anyám, meg egy kollégám mesélte, de aztán egyszer belenéztem egy részbe, és azonnal rákattantam, azóta imádom, és már egy csomó részét láttam.


#5, annyira mögöttes tartalom igazából nincs, nekem inkább a szövegben lévő ellentét tetszett, amit a helyzet produkált, még ha nem is távozás értendő alatta.


#7, azt viszont nem értem, hogy ez alatt Neked milyen poén jön át?

Zsuzsa tényleg levélkihordó, jónéhány évvel idősebb Laciéknál, de mégis anno rövid ideig együtt járt Lacival, és még mindig érez iránta vonzalmat. Mikor Saci ezt megtudta, féltékeny lett, és igazából szerintem nem a szöveg volt vicces, hanem ahogy előadta az egészet, az a szomorkás bárgyú stílus volt vicces hangnem!

febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
#11 átjött belőle az önérzet, hogy igenis ő az aki egy mondatban szerepeltehető a Lacival. Mondjuk én azt gondoltam hogy a Saci a postasnéni, abban az esetben az jött át hogy ő igenis egy emberi lény, nem csak holmi postás. Úgy viccesebb lett volna.
febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a “postás néni” nem csak képletes kifejezés volt, Saci a foglalkozásával nevezte meg Zsuzsát, és mivel Zsuzsa néhány évvel idősebb Lacinál is, gondolom ezért a “néni” !
febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a püspök berúgja a hivatal ajtaját, hogy kiszabadítsa a beszorult polgármestert, és Szifonék azt hiszik Bazsó volt. Azt mondják neki:

- Így mi is ki tudtuk volna nyitni.

Mire Bazsó:

- Nem én voltam! A szoknyás fater!

febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, a mai új részben megint volt 2 csúcs! :D


Sacinak mostanában rossz szellem-mizériája van, így mikor elkíséri Lacit az apjához, bemenetel előtt megkérdezi:

- Tiszta a terep?

- Persze, tegnap takarítottunk!

Bent pedig Laci apja meséli:

- Ellopták a szívemet! :)

Mire Saci döbbenten:

- Tudtam! Szervkereskedők!

- Dehogy, csak szerelmes vagyok!

- A szervkereskedőbe?!


Miután a TEK rajtaütött a maffiabulin, a beépített rendőr az őrsön mondja a felettesének:

- Jelen volt két fedett kolléga is, Ők játszották a zenészeket.

- Kicsodák?

- Az egyik valami... Stolek.

- Jézusom. Ne mondjja, kitalálom: a másik meg Sulyok.

- Honnan tudja?

- Ők nem fedettek, csak szimplán hülyék!

febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Piroska alig tudja tartani a lépést Zömbiknével:


"-Tulajdonképpen hová megyünk?

- Nem tudom... De haladjunk!"

febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt nektek tetszik e a sorozat ,a poénok. Hanem az, hogy mi a kedvenc poénotok a sorozatból. Már a gyengébbek kedvéért. Ha megkérdezik hol tanul a gyerekem,nem azt mondom a kenyér le van árazva....
márc. 3. 12:30
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

- Az ígéret szép szó!

- ...és semmi több!

márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 a hasonlatod akkor nem lenne semmirevaló, ha arra a kérdesre hogy hol tanul a gyerek, az lenne válasz, hogy nem tanul.


Persze nyilván viccnek szántad, de kb annyira volt vicces mint... hát semennyire. Mondhatnám hogy annyira mint a sorozat, de meg azt is bőven alulmúlja.

márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért,nem,nem viccnek szántam.

Ha nem érted mire írtam sajnállak.

márc. 22. 05:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!