Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megéri streaming...

Szerintetek megéri streaming szoltáltatásokért fizetni vagy jó az ncore?

Figyelt kérdés
szerintem nem éri meg,hisz le lehet torrentezni.

febr. 3. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És még van ezen kívül ingyenes regisztráció nélküli oldal is ahonnan le lehet...


De...sok olyan embert ismerek akiknek ez is kicsit bonyolult h letöltöd pendrive-re fel és lejátszod-


Olyan is van akinek 3000 forintok nem sok...


vagy akik lusták..


Noss! Nekem az összes létező Streaming szolgáltatóra elő kellene fizetnem h mindent megnézhessek amit szeretek :)


Az kicsit sok lenne.

febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megéri, mert nem akarok torrentezni. Ha valami nincs fent azon a streaming szolgáltatón, amire előfizettem, akkor lehet, hogy megkeresem máshol, de a torrent nem nekem való.
febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Ha az adott streaming oldalon fenn lenne minden, ami érdekel, akkor fizetnék érte szívesen, de jellemzően vagy nem találom meg vagy mindegyik film másik helyen van. Így nem éri meg.
febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy van-e ncore vagy nincs, nem vagyok hajlandó szolgáltatási díjat fizetni olyasmiért, ami termékként is tökéletesen működőképes.
febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!