Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Hazbin Hotel...

Mit gondoltok a Hazbin Hotel végén Alastor monológjáról?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy ő lesz a következő évadok főgonosza Lilith mellett.

febr. 4. 21:18
 1/5 anonim válasza:
100%
Én nem hinném. Nekem az a tippem, hogy Alastor alkut kötött valakivel, még régen, és most a lelke, valakinek a birtokában van. Úgy ahogy Husk lelke Alastor-é. De ez csak az én véleményem, egyáltalán nem biztos.
febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem Alastornak és Lilithnek biztosan köze van egymáshoz, több jel is utal erre (mindkettejük eltűnt ugyanabban az időben 7 évre). Úgy vagyok vele hogy esélyes hogy Alastor besegít majd neki (ha Lilith-é a lelke akkor kötelessége is) amikor lemegy Charliehoz hogy megpróbálja szabotálni a hotelt. Valószínűbb viszont hogy előbb a V-k lesznek a kövi évad főgonoszai, erre utal a "The future of hell belongs to the Vees" a zenéjükben, és a 3.-ban fog igazán beindulni Alastor
márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 UshariScar ***** válasza:
100%
Így van megerősítette Vivziepop egy intejúba, hogy a VEES kapja a 2.évadban a legnagyobb szerepet.
márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alastor nagy hatalmat kapott rövid időn belül szerintem még amikor élt alkut kötött valakivel (szerintem Lilith volt) és amikor meghalt akkor kellett tegyen neki egy olyan szívességet hogy segít/vigyáz Charlira/nak mert Lilith a mennybe volt és őt küldte hogy legyen vele valaki
ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, én csalódtam benne. Azt hittem tönkretesz mindent és ő a főgonosz erre belép ez az idegesítő Adam...
ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!