Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter kérdés?

Harry Potter kérdés?

Figyelt kérdés

Ha valaki Százfűlé-főzetet iszik, a Tekergők Térképe akkor is az igazi nevét mutatja?


És ha igen akkor a Tűz serlegében, miután Harry volt a prefektusi fürdőben és “Mordonnal” nézték a térképet, hogy nem tűnt fel neki, hogy nem Mordon áll mellette hanem ifj. Barty Kupor?



2020. szept. 6. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A térkép a valódi nevet mutatja.


Ez egyébként plothole a könyvben: ugyanígy pl a Weasley ikrek évekig használták a térképet, de egyszer sem tűnt fel nekik, hogy a kisöccsük folyton egy Peter Pettigrew nevű alakkal mászkál meg alszik egy szobában (Makesz).

2020. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igen, az is eszembe jutott már, hogy az hogy nem tűnt fel nekik, de mivel ezt már láttam pár Harry Potter logikátlanságos videóban, nem ezt említettem meg😂❤️

Csak most olvasom a könyvet és ezen úgy elgondolkoztam

2020. szept. 6. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Weasley ikrek csak azt nézték; hogy ők hol járnak, ott ne legyen senki. Nyilván nem böngészték át folyton a térképet, hatalmas kastély több száz névvel. A Griffendél toronyban is hèt évfolyam alszik, az sem kevés gyerek, kifejezetten keresni kéne, hogy jé, ismeretlen név Ron mellett.
2020. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Harry azt látta, hogy Kupor Piton szobájában jár. Azt hitte, az idősebbik. Utána a térkép késett a kezéből, ha jól emlékszem Harry említette, mit látott, "Mordon" pedig épp ezért kérte, hogy hadd maradjon nála a térkép.
2020. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ifj Barty Kupor Piton irodájában kutakodott, akkor is a nevét (az igazit) mutatta, pedig mindenki azt hitte, hogy ő az igazi Mordon.
2020. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!