Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb sorozat?

Melyik a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
Egyértelmű hogy a sopranos, trónok harca nem az én világom :D

febr. 6. 18:29
A kérdező szavazást indított:
the sopranos
trónok harca
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem kérdés hanem egy önvallomás.

Én speciel elkezdtem nézni a Sopranos-t, de kb. 6 rész után feladtam, annyira nem kötött le. Ezzel szemben a Trónok harcát kétszer is végignéztem.

Pedig nem vagyok gyerek, és szeretem a komolyabb sorozatokat is, mint pld. Tudorok, Breaking Bad, Lost, Drót, Kemény zsaruk...

febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én a trónok harcával vagyok így
febr. 6. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Trónok harca!
febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésed így teljesen értelmetlen.
febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se jött be, de ettől még egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, csak teljesen másmilyenek.


Régi alapvetés, hogy almát a körtével nem sok értelme van összehasonlítani. Egyik sem finomabb vagy jobb a másiknál, csak totál más és neked egyik vagy másik jobban bejön - vagy épp pont ugyanannyira szereted mindkettőt és azért nem tudsz választani köztük.

febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!