Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvencetek a Star Wars...

Ki a kedvencetek a Star Wars filmekből ?

Figyelt kérdés

Nekem:

Darth Vader

Darth Maul

Anakin Skywalker ( csak a 3. rész)

Luke Skywalker ( csak a 6. rész)

Kylo Ren



febr. 7. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jabba
febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ren
febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Obi-wan, de a mostani Obi sorozaton kívül mondom ezt, mert a sorozat egy kutya szar volt és rém idegesítő volt ott
febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért volt rém idegesítő ?
febr. 8. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

3. vagyok


Értem én hogy kellett a filmbeli események miatt berakni hogy depis az Obivan, de ezt láttuk 6 kib*szott részen át


Maga a sorozat látványba, hátterek, jelmezek, minden baromi olcsónak tűnik egy filmhez képest, eléggé gagyi. A gonoszok nincsenek kidolgozva karakterileg, beraktak egy "gonosznak" sminkelt karaktert és ennyiből áll az egész, aztán berakták a kis Leila-t ami totál fölösleges történet szál volt, csak azért hogy legyen a sorozatban valami cukiság, de eközben hihetetlen szánalmasnak tűnt az egész, ha beirod 9gag-re vagy youtube-ra, vagy google-be, mikor menekül a kis gyerek az erdőben a felnőttek elől, hát az b*szki:D nem tudom mit gondolt a készítő, csomó helyen alá vágták a benihill zenét annyira szar, ugyan ez mikor a nigger nő ott parkűrözik:D


Aztán a Vader vs Obi, most komolyan? ez tellett a stúdiótól? Ha beírod a youtube-ra hogy "star wars sc38" akkor egy FAN made, ismétlem FANok által készített dart vader vs obi-wan-t láthatunk, ami hihetetlenül jó összecsapás újra elképzelve, na ez mérföldekkel jobb mint amit most a disney össze hozott, disney-be még értelmetlen harc jelenetek is voltak, mikor pl elején a tűz miatt nem tudott átmenni valamelyik karakter, vagy a vader vagy az obi, azt ki zoom-ol a kamera és megkerülhették volna...


Párbeszédeknek is néhol nem volt értelmük, pl mikor ül obi meg a kis gyerek a kocsi hátulján, kérdezik mikor érünk oda "még sokára" aztán vágás nélkül keményen 30sec után megáll a kocsi hogy oda értek, és ez csak egy példa volt (amúgy ezt a példát is mondhattam volna a megkerülésre, mikor van egy sorompó és nem tudnak átjutni de amúgy megkerülhették volna)


És igen, még lehetne folytatni mennyire egy szar volt az egész sorozat sok-sok hibával, de nyilván olyan nagy fanok mint te akik sw filmeken nőttek fel és az mindenük tuti belém kötne hogy hát akkor csinálj te jobbat meg ilyen hülye kifogássokkal amiket egyáltalán nem akarok hallani, úgy hogy nem is kell vissza írnod erre.


Ez a baj az egész star wars-al mostanában, baromi sok olyan fan van, hogy nem látják a hibát mert ez a szerelem franchise és rosszat nem szabad mondani róla, csak tudod mi a baj ezzel? hogy a készítők emiatt lefogják szarni a dolgokat és gyártják továbbra is a fost mint a legutóbb 3 filmet "Rey Skywalker-el" (bár hála égnek még kis mértékben jön jó dolog mint pl a mandó)

febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Obi-Wan az örök favorit. Rajta kívül akiket még kimondottan kedvelek, mint karakter, azok Darth Vader, Kylo Ren, Poe Dameron, Mace Windu, Mando, Han Solo.
febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, 4 éves korom óta Jabba a legnagyobb arc az én szememben. :)
febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

#5 azért egy dolgot meg kell védjek az Obi One-al kapcsolatban. Mikor kérdezte hogy mikor érünk oda, akkor nyilván nem arra vonatkozott hogy mikor érnek a sorompóhoz, hanem a célállomásra.


Ettől persze xar volt az egész.


Leszámítva azt amikor Vader megállította az űrhajót. Az kiraly volt. :)

febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 1-es vagyok és mindig is Jabba szerettem volna lenni, főleg amikor megnyalogatta a láncra vert, aranybikinis, fiatal Carrie Fishert...
febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én akkor inkább lennék Han Solo. Vagy Paul Simon. :)
febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!