Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az alabbi erdoben...

Melyik az alabbi erdoben jatszodo thriller?

Figyelt kérdés

Regen neztem egy filmet, amit most ujraneznek de nem emlekszem a nevere. Megprobalok leirni par dolgot, amirol fel lehet ismerni (mivel mar nagyon reg lattam igy nem biztos hogy milnden allitas igaz).


Egy csapat barati tarsasag (5-10 fo korul) elmennek egy erdobe. Ha jol emlekszem amiatt hogy segitsenek az egyik embernek a drog problemairol leszokni. Azonban egy ido utan az egyikuk eltunik. A tobbiek elkezdik megkeresni, es ahogy keresik az eltunt szemely, szep lassan 1-1 ember mindig eltunik, mig a vegen mar csak ketten maradnak. A film egy erdoben kezdodik de mikor elkezdik keresni az eltunt szemelyt akkor mar erdon kivulre is mennek.


A film vegen mikor mar csak 1 ember van meg akkor bemegy egy hajora ahol meglat valamit es nagyon elcsodalkozik majd vege lesz a filmnek.



Regen nem lattam ertelmet a filmnek es megneznem ujra hatha van valami hatso mondanivaloja :D



febr. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
a halálvadon (2006) hasonlo a sztorija a végén hajon meglepetés és vége a filmnek
febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos ez nem az, de köszi a választ :)
febr. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!