Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars rajongók, please...

Star Wars rajongók, please help me?

Figyelt kérdés

Ez a térkép alapján a Hoth van a legközelebb a Coruscanthoz - ami ráadásul nem is a galaxis középpontja -, a Kamino és a Tatuin pedig kb. azonos távolságra vannak.

[link]

[link]

[link]



A wikipédia viszont teljesen mást mutat:



febr. 9. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt, és véletlen fordítva raktam be


[link]

febr. 9. 17:15
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés is lesz, vagy azt nekünk kell feltennünk?
febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy ez most mi? Melyik az igaz?
febr. 9. 21:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nem volt egyértelmű
febr. 9. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem igaz, ez egy fantáziavilág, aminek ráadásul addig lehetett csak értelme, amíg egyetlen ember Lucas formálta, de amióta "közkincs" lett, és boldog-boldogtalan hozzáírhat könyvekkel, videojátékokkal, képregényekkel, azóta törvényszerű, hogy lesznek bennük ellentmondások.


És igen, tudom, hogy a Disney megcsinálta ezt a kánon-legendák bohóckodást, de azt csak aszerint, hogy mi illeszkedik az ő jövőbeni elképzeléseikbe, ugyanúgy bele-beleírnak mindenhonnan különböző emberek, nem egyetlen adott személy szellemi terméke.

febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"És igen, tudom, hogy a Disney megcsinálta ezt a kánon-legendák bohóckodást, de azt csak aszerint, hogy mi illeszkedik az ő jövőbeni elképzeléseikbe, ugyanúgy bele-beleírnak mindenhonnan különböző emberek, nem egyetlen adott személy szellemi terméke."


Csak a régebbi korszakkal ellentétben most ügyelnek a konzisztenciára.


A kérdezőnek annyit jeleznék, hogy a térkép, amit belinkelt fanmade. Szóval nem tekinthető hivatalosnak

febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig keresgéltem a térképen, de csak Coruscantot találtam meg, majd ha a többit bejelölöd, lesz miről beszélni. Addig is...


Feltételezhetően (mert egyszer sem írsz egyértelműen) összemosol fogalmakat. Sok galaxis központjában egy szupermasszív fekete lyuk helyezkedik, a wikipédián valószínűleg innen számítják a bolygókat. A Coruscant vélhetően nem egy fekete lyukban van. Ettől még lehet a Galaxis politikai/gazdasági központja, ahogy Budapest is az, pedig nem középen van.


A többiről ráér akkor értekezni mikor megtudjuk a kérdést. Mert azhogy "melyik az igaz" értelmezhetetlen.

febr. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!