Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hamarosan már nem éri meg...

Hamarosan már nem éri meg előfizetni a Streaming szolgáltatókra?

Figyelt kérdés

5 Ezer Ft valamennyi lesz a Netflix is az HBO is drágulni fog mikkor MAX lesz, többi is drágult Disney+ is és fog Áprilisban is 40%-al

drágulni a SkyShowtime, az olcsóbb csomag meg tele lesznek reklámokkal, eddig azért fizetünk hogy reklámmentes legyen de ez már sók meg a prémium áraik is.


Spotify is fizetős és van egy néger férfi énekes akinek van albumai de a Spotify letiltotta, ami szerintem sok hogy ott is törölgetnek tiltanak de azért fizessünk.



febr. 19. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Eddig se érte meg a töredezett piac miatt. Ahhoz hogy minden blockbuster mozifilmhez hozzáférj 3-4 felé kell előfizetni, ami már drágább mint családostul elmenni a moziba (az otthoni és a mozis popcorn ára közti különbséget is figyelembe véve).
febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azon múlik, hogy mennyit használod, mennyit keresel és mennyire tartod elengedhetetlennek. Egyébként mi az anyanyelved?
febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éri meg előfizetni ilyenekre ha nem tudod mit akarsz nézni, hanem amit az adott szolgáltató eléd tol azt nézed (mint a birka). Ha van saját elvárásod, vannak amiket meg akarsz nézni, akkor sajnos minden máshol van. Olyan is van hogy egy sorozatnak csak néhány évada van fent valahol (nem is az elsők, hanem a közepéből!). Idő után eltűnnek sorozatok mert lejárt a licenszszerződés, persze majd egy másik oldalon fent lesz, de addig eltelik pár hónap... Nekem van egy listám a sorozatokról amiket meg akarok nézni, ismerősi, sorozatjunkie ajánlások alapján, írogatom mire mondják hogy jók. Így 95%-ban tényleg jó sorozatokat nézek csak. Ha előfizetnék streamingre, akkor a sorozatok felét tudnám megnézni úgy hogy vagy 7 szolgáltató között kellene ugrálnom. A másik fele vagy olyan streaming szolgáltatónál van fent, ami nálunk nem elérhető, sőt rengeteg olyan is van ami nincs fent streamingen, hanem helyette "megveheted" a sorozatot (ami persze nem a tied, bármikor elvehetik, és kerül annyiba mint több hónapnyi streaming). Egy szó mint száz: nekem kvára nem érné meg előfizetni. Szerencsére ott a torrent - ami egyesek szerint haldoklik, lelkük rajta - a gigabites nettel tizenpercek alatt lent van a komplett sorozat 1080p felbontásban.
febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 3-assal. A torrenten minden van, nemcsak Netflix, nemcsak DisneyPlus, hanem az összes többi csatorna is. Ráadásul ingyen. Ami nincs ingyen, az a VPN, amit jó ha előfizet az ember, mert sok szolgáltató letiltja az ilyen oldalakat. És ami a legnagyobb lényeg, hogy mindent a megjelenés napján elérsz, ha olyan, akkor 4K HDR Dolby Vision verzióban is. Nekem van egy medialejátszóm, így leszedem és már megy is a TV-re és az erősítőre a csodaszép kép és hang. Az eljárás más, de ugyanazt a képet látom, mint a streamelők. Arról nem is beszélve, hogy olyan filmek is fent vannak webes verzióban, amit csak moziban láthattál és még senki nem tette műsorra. Sokszor látok olyan reklámot, hogy olyan kerül fel a pl a Netflixre, amit már hónapokkal ezelőtt láttam.


A torrenten kívül is vannak oldalak, ahol rengeteg jó minőségű (min HD) film található. Van magyar is, de az angolok jobbak. Ott is friss filmek vannak, azonnal nézhetők. Az egyik kedvencem pl ez az oldal:


[link]


Legális? Engem nem érdekel, hogy az-e. Nyilván nem. De egy oldal, amit használhatok. Ha valakinek problémája van vele, majd leállítja. Amíg itt van, miért ne használnám? Ha ránézel, pl a ma (február 20) megjelent Mean Girls is ott figyel. Mondjuk ezt én inkább letöltöttem máshonnan 4K-ban, mert Angourie Rice az egyik kedvencem.

febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd ha tömegesen menekülnek az előfizetők, visszavesznek az árból... 5.000-ért nekem se kéne egyik sem
febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


A torrent azért is jó, mert ott van a Spotify-hoz is Premium verzió. Nekem is az van feltelepítve. Mindent elérsz, kivéve a letöltést. De ugye egy vasadba sem kerül. Nekem "ennyiért" megéri. 😅

febr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!