Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hollywood direkt nem foglalkoz...

Hollywood direkt nem foglalkoztat sűrűn egy petéjű ikerpárokat?

Figyelt kérdés

Nem híres ikerpárokra kell gondolni, mint azok a csajszik a 90-es években, hanem kevésbé ismertekre.


Lényeg röviden: van egy színész, aki befut egy sorozattal vagy mozifilmmel. Na most mi lenne akkor ha egy másik stúdió egy kopizott sorozatot vagy mozifilmet forgatna ennek a színésznek az ikertestvérével.

És mondjuk az ikrek nincsenek jóban, ezért egyik sem tagadna meg egy ilyen lehetőséget.


Tudom vannak ikrek hollywoodban, de én nem tudok az előzőekben felvázolt esetről, pedig de jó lenne egyszer. Nem? Vagy volt már ilyenre példa?


febr. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A fergeteges forgatásnak lényegében ez a storyja.
febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Majdnem, de ott igazából az van, hogy egy random filmet akarnak leforgatni egy színésszel, akinek történetesen van egy ikertesója és őt használják ki az ismertebb színész helyett (meg egyebek).


Az én kérdésem lényege nagyjából a hollywood vs bollywood tengelyen mozog, de csak és kizárólag hollywood-i környezetben értelmezve és ugyanabban a zsanrában.

febr. 19. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Majdnem, de ott igazából az van, hogy egy random filmet akarnak leforgatni egy színésszel, akinek történetesen van egy ikertesója és őt használják ki az ismertebb színész helyett (meg egyebek).


Tehát pontosan az van, amit te írsz.

febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 "#2 Majdnem, de ott igazából az van, hogy egy random filmet akarnak leforgatni egy színésszel..."


RANDOM FILMET


"Az én kérdésem lényege nagyjából a hollywood vs bollywood tengelyen mozog, de csak és kizárólag hollywood-i környezetben értelmezve és ugyanabban a zsanrában."

febr. 19. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 attól hogy angol szavakat használsz, még nem lesz igazad.
febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!