Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen szép, látványos filmet,...

Milyen szép, látványos filmet, sorozatot ajánlaátok? Új monitort veszek és szeretnék valami szép 16:9-es képarányú filmet vagy sorozatot nézni. Annyi a kikötésem hogy a nagyon depis dolgokat, meg a horrort nem szeretem.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy 27 colos, fulHD, ips, ledes monitort. Ez biztos sokaknak nem nagy cucc, de eddig egy huszon éves, nem szabvány felbontású, ccfl, pn paneles vacak monitorom volt.

Szeretnék leszedni valami fullHD cuccot hogy kiélvezzem a szép képet. Már a puszta ténynek is örülök hogy nem kell belenagyítani a sorozatokba, mert szabvány képarányú a monitorom.

Minél szebb, látványosabb cuccot szeretnék nézni. A vígjátékokat szeretem a legjobban, de jöhet bármi ami nem nagyon nyomasztó.

Széles vásznú cuccok most kevésbé érdekelnek. Végre van egy szabvány monitorom. Szabvány képarányú cuccot néznék.

Tudnátok valamit ajánlani? Előre is köszi. :-)



febr. 25. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Több szabvány létezik, nincs is igazán olyan ami nem szabvány, mert arra nem gyártanának krvadrága studiokamerákat.


De az is milyen már hogy a monitorhoz választasz tartalmat. Meg a hajad is milyen.

febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD Holnap megyek a monitorért. Szeretnék vmit fulhd-ban nézni, ami szép is. Utána 20-30 évig úgyis random dolgokat fogok nézni rajta. Nem olyan nagy dolog ez. Azért köszi a választ - vagy valami olyasmit.
febr. 25. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a látványra mennél, akkor talán a Tom Hardy féle Mad Max filmet ajánlanám. Akciómozi amitől az ember szeme kifolyik, olyan a látványvilága.

Vagy ezen a vonalon maradva valamelyik Marvel filmet mondanám még, a pl a Végtelen háború és a Végjáték részeket.

De eszembe jutott a Kapitány és katona, A Tenger szívében, vagy az Avatar filmek James Camerontól- ezek látványosak-ilyen-olyan szempontból

febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. A Tenger szívében-ről még nem is hallottam és tényleg látványosnak tűnik. A többi is jó ötlet.
febr. 25. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván Interstellar
febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pi élete
febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!