Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozatok? Nem érdekeln...

Jó sorozatok? Nem érdekelnek a tini, gyerekszereplepős sorozatok, se meleg szálak egy sorozatban. Ezek bejöttek: Lost, Odaát, Nancy ül a fűben, Kiút, 81-es számú archívum, 30 ezüst (elment), Westworld (első éved után kuka) hirtelen ennyi

Figyelt kérdés

febr. 26. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az jó kiindulási alap szokott lenni, ha megnézed a rendezők, írók műveit, mert azok magukban szokták hordozni a stílusjegyeket. Pl. Lost példájából Damon Lindelof író másik sorozata a The Leftovers is hasonlóan erős történetben és mitológiában, drámában és rejtélyben. Ő írta a Watchmen sorozatot is.

Weeds esetében Jenji Kohan készítő humora tovább élt az Orange is the new black-ben (igaz annak van leszbikus szála).

Epizodikus természetfeletti nyomozós horror vonalon: Haven

Horror/vígjáték: Scream Queens

Fogalmad sincs mi történik mint a Lost-ban + természetfeletti: Legion, Raised by Wolves (ez az Alien univerzumban játszódik)

febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Resident Alien

Reacher

Mise éjfélkor

Emberi tényező

Kántor

Bors

Öregberény

X-akták

Millennium

104-es szoba

febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 Pont a Leftoverst akartam ajánlani. :) Relytélyességében a Lost-ra emlékeztetett, de akkor azért, mert ugyanaz az író, ezt is megtudtam. :)


Nekem tetszett, pár napja fejeztem be, nem rémlik, hogy lenne benne meleg szál, vagy bármilyen lmbtq cucc. Talán nem spoiler, ha elmondom, hogy külön tetszett, hogy itt végül megtudtuk, hogy mi történt. Nekem ez a Lostból hiányzott, de lehet, hogy megtudtuk abban is, csak én vagyok értetlen és nem fogtam fel.


[link]

febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Breaking Bed
febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Ágytörés :)
febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsesz, elírtam igazad van, sorry [link]
febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a Raised by Wolves-t nézni, hát nagyon szar. Ridley Scott nem értem miért erőlteti ezt az android vonalat és pont így.

Annyi lehetőség van az Alien univerzumban és csak rossz ötletek jönnek 1988 óta. :(

Közel vagyok az 50-hez és azt látom itt ez a sok streaming szolgáltató és alig jön ki egy jó sorozat.

febr. 29. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Ha közel vagy az 50-hez és jó sorozatot akarsz nézni, akkor: Severance.


Azért, mert a technológia olyan kb. '90-es évekbeli, mégis sci-fi, eredeti ötlet, érdekes és minőségi:


[link]

febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Amint elküldtem, eszembejutott, hogy ebben van meleg szál. De nincs benne csók vagy ilyesmi. Csak tetszenek egymásnak.
febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm, láttam és tetszett.
febr. 29. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!