Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudod melyik ez a sorozat?

Sztojtund20 kérdése:

Tudod melyik ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy bl sorozat amit nagyon régen néztem mondhatnán inkább aranyos sorozat😅

Fözős sorozat egyetemen játszodik, van egy gazdag híres srác akinek el kezd főzni sütni az egyik srác majd össze jönnek, de a híres srácnak van egy ,,rajongója" lány aki fel bérek több lány hogy meg verjék őt ki gunyolják. Van ami talán segít asszem valami csupcsup deszert sütemény talán. Nem bíztos, hogy jól írtam. 😅

Előre is köszönöm❤️



febr. 28. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Huha, ez elgondolkoztat rendesen, pedig veterán bl nézőnek számítok 135 megtekintett sorozattal.

2 sorozat jutott eszembe, ami esetleg lehet, a Love stage és az Until we meet again.

Esetleg pontosabb emlékeid nincsenek? Vagy kb melyik évben adhatták ki?

márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia már láttam a sorozatott mèg az nap. Amúgy egyik sem az volt amit mondtál hanem La cuisine ez a címe😊 amúgy nagyon jó kis sorszat😉😁
márc. 17. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még nem láttam, nem is rémlik, hogy találkoztam volna vele🤔. Na majd megnézem🤩, köszi.
márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szívesen 😁
márc. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!