Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket szeretitek jobban a...

HunLo kérdése:

Melyiket szeretitek jobban a Netflixet vagy a Disney+?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokolhatjátok is.

márc. 2. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatjuk? Akkor nem kell.


Számomra a Netflix jobb. Bár Disney+-ot még nem próbáltam ki, de mivel a Netflix bevált, nem is fogom.


Amúgy lehet jobb lett volna, ha indítasz szavazást is.

márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
számomra mindegyik szar, mindegyik drága, a netflix tele van woke tartalommal, a disneyn csak marvel meg star wars tartalmak vannak amik mostanába elég szarok, így mindegyik szar, de hogy a kettő közül melyiket választanám? inkább a netflix akkor már
márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Igazad van, ezért választottam én is a Netflixet. Bár a woke tartalmat szinte már nem tudod elkerülni.
márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előfizetésem streamingre, nem is kell, de amúgy sem ragaszkodnék egyetlen szolgáltatóhoz, mert gondolom mindegyiken vannak nagyon jó filmek, és így (lenne) teljes a választék! Sógoromnak viszont 4 is van, köztük ez a 2 is, Disney+ csak azért mondanám, mert azon 2 film is fent van örök kedvenceim közül, amik még jóval a streaming-korszak előtt készültek a Disney saját gyártásában, Netflixről viszont egyet se tudnék mondani, vagy konkrétabban kiemelni.
márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PMC Wagner ***** válasza:
89%
Nekem a netflix jobban bejön. Főleg azért mert sok keleti sorozat/film is fent van amik mostanság színvonalasabbak mint amiket nyugaton kiadnak.
márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Netflix jobban bejön, sokkal több sorozatot nézek onnan a hétköznapokban.
márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off- ert. Mi az,a woke tartalom?
márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem éri meg, mert az összes szolgáltató összes tartalma fent van a neten ingyen. Amíg nulla forintért mindet nézhetem, addig nem fizetek elő egyre sem.
márc. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

woke mikor tele nyomják a sorozatot vagy filmet lgbtq+ szarsággal, pl b*zik, lezbik, transzik, ezzel még egyedül nem lenne baj, de a sztori is erre megy rá, szóval nem mellék vágányra helyezi ezeket a részeket hanem még ki is hangsúlyozza és ezt a sztorit viszi tovább

és sajnos nem csak ezekre hat ki, hanem van mikor értelmetlen rassz változtatás is végbe megy csak hogy legyen diverzitás a műben, pl van egy sorozat ami Európában 15században játszódik és egy angol királynéról szól akit egy fekete bőrű színésznő játszik, és ez csak egy kisebb példa

márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!