Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a jégvarázst?

Szeretitek a jégvarázst?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Jópofa, mint minden Disney mese, de a mesekészítők ennél sokkal jobb alkotásokat vágtak a mozikhoz, és nem feltétlenül az amerikaiakra gondolok.
2015. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem tetszett, elképesztően sablon-Disney, rossz karakterekkel, és rettentően túllihegett dalokkal. Ez a stúdió a múltban százszor, ezerszer jobb filmeket csinált. És akkor beszélhetnénk a többi, a Disney-nél jobb stúdióról is.
2015. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon tetszett. Nem vagyok oda túlságosan a Disney-ért, ezért kerülöm is az alkotásait, de néha-néha becsúszik egy.
2015. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem!
2015. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem nyűgözött le és a nagy rajongást se értem körülötte. A története egy nagy, kerek nulla, még akkor is, ha gyerekszemmel próbálom nézni. Vannak sokkal jobb animációs filmek, és nem csak a régiekre gondolok.
2015. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon tetszett, cuki dalok, aranyos és szép történet, és lehet, hogy gáz, nem érdekel, de megkönnyeztem a végét. :) Nagyon jó mese. :)
2015. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 éves vagyok. de attól még nagyon szeretem!!
2016. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a régi disney rajzfilmek jobban tetszenek, a dalok jók, viszont a történet nem nagy szám, jobbat is ki lehetett volna hozni belőle. Nem értem ezt a nagy hype-ot körülötte.
2016. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!