Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyilkos elmékben AAron...

Everlight kérdése:

A Gyilkos elmékben AAron Hochner hogy tudta olyan egyszerűen megölni Foyet et? Spoiler

Figyelt kérdés
Tudom sorozatokban nincs sok logika. Spoiler:KOrábban Foyet súlyosan megsebesítette Hochnert, mégis hogy épült fel úgy hogy pár ütést bevive megölte Foyetet?

#Gyilkos elmék #George Foyet
márc. 2. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy ezt fiatalabbak is nézhetik és nem mutathatnak túl véres jelenetet. Plusz spórolnak is rajta, mert nincs szükség maszkmesterre és hasonlókra.
márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.Igen de abszolút hiteltelen és téves ez a rész. Foyet egy kemény gyilkos,Aaron meg pár ütéssel kis dulakodással megöli.
márc. 2. 23:48
 3/6 Seracco ***** válasza:
Én nem nevezném teljesen hiteltelennek. Rendesen beindult az ügynök haver amiatt hogy az a szemétláda kinyírta a nejét plusz a többi aljas tette miatt. Gondolom az adrenalin miatt nem volt kapacitása a bunyón kívül mással foglalkozni. Az a pár ütés pedig valójában ahogy előbb azt a jelenetet nézve számoltam hét arcra mért erős ütés és tizenegy fejet a padlónak erős nekicsapás. Tehát a fazon tizennyolc elég keményet kapott a fejére mire Morgan leszedte róla a társát. Szerintem abba már bele lehet halni.
márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a jelenetet...Nos a bunyó előtt belelő majd egy tárat a pisztolyából Foyetbe.Ha jól számoltam tizenkettőt.És hiába van rajta golyóálló mellény azét azt meg lehet érezni azon keresztül is.Szerintem felér azzal mintha megsorozták volna ököllel.Azért az sokat kivesz az emberből.Tehát már eleve a kézitusa megkezdésekor kicsit legyengült állapotban van ez a Kaszás..
márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.Ha akkora fájdalmat okozott volna a tár Foyetnek akkor nem tudott volna dulakodni. AAron nak nem maradhatott volna ennyi ereje,Foyet megkéselte, kórházban volt. Nem teltek el évek hogy rendesen fel tudott volna épülni.
márc. 3. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy nem telnek el évek azzal sem, hogy elkapjanak egy sorozatgyilkost, hanem megoldják 40 perc alatt az ügyeket.
márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!