Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetne hozzá jutni a...

Vandamme573 kérdése:

Hogyan lehetne hozzá jutni a sima Dragon ball első 12 részének magyar szinkronjához? Egyszerűen nem hiszem el hogy senki birtokában sincs,ncorera is felrakta valaki az RTL klubos VHS ripjét és érdekes hogy hiányos

Figyelt kérdés

#RTL Klub #Dragon Ball #Songoku kicsiként #Teljes magyar nyelvű szinkron
jan. 7. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán fel kell venned a kapcsolatot valakivel, aki rögzítette az adásokat, és el kell tőle kérned, majd digitalizálás és a hangot rávágod egy jobb minőségű videóanyagra. Ilyen egyszerű.
jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves anonim!

Köszönöm szépen a hozzászólásod,esetleg te ismersz ilyen személyt aki ezt meg tette?

Vagy tudsz esetleg tanácsot adni, hogy hol találok ilyen személyt, vagy hol érdemes keresgélni?

jan. 8. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország területén belül kezdj el házalni, hátha valaki pozitív választ fog adni. Esetleg a történelmi Magyarország területein is kérdezősködhetsz, ahol a magyarok laknak többségben.
jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erre magamtól is rá jöttem,de több millió emberről beszélünk...Az a meglátásom, hogy te biztos tudsz ebben segíteni,vagy tévednék talán...?

Mindennek meg van az ára tisztába vagyok vele.

jan. 9. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kutatómunka az ilyen, sok időt és pénzt igényel. Abban tudtam segíteni, hogy hogy is kéne kezdeni, a többi már rajtad múlik.
jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget 😎

Nem is került olyan sok időmbe, és még pénzt se kellett ért adnom, és sikerrel jártam megvan a sima Dragon ball első 12 részének teljes magyar szinkron hang anyaga 😎😎😎

Már csak a digitalizálás és vágás. Szép napot kívánok.

jan. 10. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, jó munkát hozzá!
jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont most kezdtem el nézni és vágatlan japán összeillesztés ellenére a hiány engem is zavar.


35/F

jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!