Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik streaming szolgáltatásr...

Melyik streaming szolgáltatásra éri meg jobban fizetni?

Figyelt kérdés

márc. 7. 03:39
A kérdező szavazást indított:
Netflix
HBO Max
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Disney Plus! Nem a rajzfilmek, hanem a "minden más", pl. NatGeo miatt.
márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyik kínálata jobban érdekel, ezt csak te tudod eldönteni. Netflixen dömping van, mert minden szkriptet elfogadnak és le is forgatják, hogy legyen mit nézni. Cserébe a trendek odáig változtak, hogy egy sorozatévadnak már csak 4-8, ritkán 10 része van, és a nézettség függvényében a gyengén teljesítőket 1 évad után kaszálják is. A másik oldala az, hogy felvásárolnak millió licencet, és tele van tömve ázsiai (kiemelten korea és india), afrikai, európai tartalmakkal is, már nem csak a klasszikus USA büdzsé és minőség adja a tömeget.

Ebből még nem következik, hogy a minőség is mindig rossz, de ehhez képest az HBO üzleti modellje jóval szigorúbb, hogy milyen forgatókönyvre adnak pénzt és mit várnak el érte.


A legjobb ha előfizetsz mindkettőre 1-1 hónapra egymás után, és utána megnézed melyikkel érdemes folytatni.

márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az HBO Max jár az internet,tv,mobil csomag mellé. Azt hiszem valami 800 Ft-al fizetünk így többet, mintha HBO nélkül kértük volna szóval ennyit bőven megér. Szeretjük is, mindig találunk rajta valami sorozatot ami tetszik, bár én nem vagyok ilyen nagy tartalom faló. Általában 1-2 dologba kezdek bele, és az tart sokszor hónapokig, mert úgy van időm nézni.

Volt Netflixünk is, nekem az annyira nem jött be. Egyrészt jóval drágább is, főleg ha nagy tévén akarjuk nézni, mivel oda kell a magasabb minőséget adó csomag (illetve nem kell, de 50 colos 4K tévén alig gagyin nézett ki a legolcsóbb csomag), és abszolút úgy éreztem hogy a mennyiség a minőség rovására megy. Vagy tucat sorozatba belekezdtünk aztán pár rész után inkább hagytuk. De ezek mi vagyunk, neked lehet más lenne a véleményed. Próbáld ki mindkettőt.

márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amazon Prime.

Nagyon jó sorozatok vannak fent rajta, illetve a közeljövőben érkezik is sok jónak kinéző.

Van olyan dolog is rajta, ami a többinél nincs, azaz, ha megállítod egy pontom a részt, akkor kiírja a színészeket, a zenét ami megy, még funfacteket is, illetve képbe is hoz.

Mindezt 900 forintért ajándék.

márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Disney+ a kedvencem, de ha az HBO és a Netflix közül kell választani, sztem inkább az HBO, mostanában én ott több olyan tartalmat találok ami érdekel. Netflixet nem is tudom mikor nyitottam meg utoljára.
márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!