Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok zombis sorozatokat?

Ajánlanátok zombis sorozatokat?

Figyelt kérdés

Régebben a The walking dead-et néztem viszont úgy talán 4. évad fele unhattam meg (vagy ott hogy megfertőződnek e börtönben). Tetszett az a része ahol a túlélésről volt szó viszont az emberek között egy idő után túl sok volt a bonyodalom és valahogy nem is tudtam megszeretni a főszereplőket így egy idő után unalmassá vált, úgy éreztem nem tart semerre a sorozat.

Valami olyasmi érdekelne ami apokaliptikus világban játszódik, a túlélés van a központban de nem megy el gagyi akció film stílusba tulzottan.

ui: nem muszály hogy szigorú értelemben zombik legyenek, lehetnek fertőzöttek vagy mutáns gombák



márc. 9. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

The Last Of Us

Ash vs Evil Dead

márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

All of us are dead

Happiness

márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

In the Flesh


Ez kissé rendhagyó..Ebben van gyógyszer a fertőzésre.Amit napi szinten adagolni kell a zombiknak.Persze a betegség nyomot hagy rajtuk..Az elfogott élőhalottakat kezelik, rehabitálják majd visszaengedik a társadalomba.Egy ilyen "gyógyult"zombi a főszereplő.Akit hazaengednek..

márc. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az In the Fles remek sorozat, igazi dráma. En is ajánlom, ha rendhagyó zombis történetre is vevő lennél!


Spoiler!!!


Sajnos a 2. évad után kaszát kapott, és számomra nagyon nyitott maradt igy a sztory. Egyszerűen nincs vége.

márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Black summer
márc. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!