Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én már nagyon unom ezeket a...

Én már nagyon unom ezeket a Zombis sorozatokat lesz valaha normális tényleg zombis film vagy sorozat ahol a fő központi téma az hogy hogyan fékezzük meg a zombi vírust ?

Figyelt kérdés
vannak ezek a zombis sorozatok PL The walking dead, fear of the walking dead, Z nation meg STB . azért unom ezeket mert már a sokadik évadnál tartanak ,de át ment az összes ilyen Barátok közt Magasságokba, ahol zombik immel ámmal meg jelennek és nincs para faktoruk ,nem lehet félni tőlük mert fél másodperc alatt meg ölik őket és inkább az Emberi konfliktus ra koncentrálnak ez az ember meg ölte annak az embernek a haverját vadásszuk le ,és nem arra koncentrálnak hogy meg oldják ezt a Zombi apokalipszist ami még mindig nagyban tombol, pl Ferikének meg bántották a haverját pityukát és akkor most zolika aki meg bántotta pityukát kérjen bocsánatot tőle vagy ha nem le rohanják a táborát, jesszusom ha a való életben ki törne egy Zombi apokalipszis akkor nem arra törekedne az ember hogy meg fékezze ezt a vírust ? nem itt a sorozatokban van a Zolika aki csúfolódik pityukán ezért ferike meg agyalja zolikát ,de hu jött egy zombi és meg fertőzte pityukát közben ferike sírva fakad mint egy kislány és zolika el szalad ,és akkor ez a fő történet és nem az hogy baszki van egy Zombi apokalipszis és fékezzük meg a zombikat mielőtt még több ember meg hal, hanem az hogy ferike haragszik zolikára amiért pityukát meg harapta egy zombi miközben ferike zolikát agyalta ,és akkor a zombik akik ről szólnia kellene ezeknek a sorozatoknak inkább az emberi konfliktus ról szól és a zombik egyszer egyszer külön külön vagy hordákkal feltünnek 20 epizódonként mert a sorozat központi konfliktusa az emberi dráma az egyik meg bántotta a másikat és akkor át megy az egész Barátok közt i magasságokba a zombik meg le vannak szarva egy zombi apokalipszis közepén,szerintetek készűl egy normális Zombis film vagy sorozat ahol a fő tematika a zombi és nem a ferike és zolika konfliktusa?
jan. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fekete nyár.
jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
életemben nem hallottam róla,ez nagy mozi film vagy sorozat? mikori?
jan. 20. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Last of Us-ban is a megoldásra és a túlélésre mennek.
jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Justinianus ***** válasza:
100%
Ha megoldanák, akkor vége lenne a sorozatnak, és akkor te mit néznél?
jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod, akkor miért nézed? Én eleinte imádtam a Walking Dead-et, de valahol 8. évad környékén abbahagytam. Manapság nem nézek zombis filmeket egyáltalán, így nem tudom unni őket. Keress mást, ami érdekel és nézd azokat.
jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

All of us are dead

Happiness

jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A zombis filmek alap tézise általában az, hogy többségben vannak, tömegesen szaporodnak, mindenkit elkapnak és folyamatosan terjed. Nem lehet megállítani őket. Nem is a megállításuk a cél, mert az általában lehetetlen. Csupán a túlélésért küzdenek a kilátástalan helyzetben. Azért az emberek konfliktusai és problémái vannak a középpontban, mert azt akarják bemutatni, hogy az emberi társadalom az emberek jelleme miatt hogyan omlik össze, mennyire vannak esélyei, hogy képesek az extrém körülmények közt dűlőre jutni egymással.
jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Last of us és a Legenda vagyok a megoldás keresésről is szólnak.
jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!