Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen új őslényt látnátok...

Milyen új őslényt látnátok szívesen az új Jurassic world filmben majd?

Figyelt kérdés

márc. 12. 16:44
A kérdező szavazást indított:
gyapjas mamut
óriásfogú cápa
deinocheirus
microraptor
meganeura
neandervölgyi ember
dunkleosteus
prototaxites
kelenken
valami mást, leírom kommentben
9 szavazat
1 2
 1/13 UlfOrmson ***** válasza:
100%
menő lenne, ha beemelnének a kánonban Kárpát fajokat, pl. a Hungarosaurust Iharkútról vagy esetleg a Magyarosaurust a Hátszegi-medencéből :)
márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 UlfOrmson ***** válasza:

bocsi, a "medencei" szó kimaradt a Kárpát-medencéből :D


Mea culpa, így jár az, aki nem olvassa vissza a választ, mielőtt elküldi 😂

márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hatzegopteryxre lehet esély, mert úgy tudom az elég népszerű pteroszaurusz a paleoközösségben és szerepelt a prehistoric planetben is
márc. 12. 17:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Ajkacetopsaurus
márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami jó Troodon falka, vagy egy normális Giganotosaurus az előző helyett, esetleg örülnék még a Carcharodonrosaurusnak is. A lényeg, hogy dinoszaurusz legyen és ne valami totál oda nem illő, mint pl az utolsó film sáskái voltak.
márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Kezdjük azzal, hogy valós őslények legyenek....
márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármilyet, a lényeg nekem az lenne, hogy rendes felvezetést és hátteret kapjon. A legújabb részben ez a "dobjunk be minél több random őslényt random helyekre" verzió nagyon nem jött be. Nem a mennyiség kéne a lényeg legyen, hanem a minőség.

A legelső filmben alig volt fél tucat dinoszauruszfaj, és alig voltak a képernyőn is. De amikor megjelentek, az mindig emlékezetes volt.

márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
B lckgxit
márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én féltem nagyon a sáskáktól, eléggé horrorisztikusak voltak, de én minden ilyen ízeltlábútól félek
márc. 12. 21:24
 10/13 Thunderfairy ***** válasza:
73%
Mondjuk egy Kelenken, phororhachos vagy Titanoboa jó lenne. A Megalodon meg a Dunkleosteus vízbe éltek, azokhoz kellene olyan vízi esemény mint a Jurassic park 3 végén. A Mamuthóz kellene betteni havas terűletet is mert olyan környetetbe éltek.
márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!