Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy ilyen kevés információt tudok megosztani, remélem lesz valaki aki emlékszik erre a filmre. Gyerekkoromban láttam...

Melyik az a film amiben egy nagy fekete farkas szerű lény vadászik egy lányra majd a film végén a lányt elviszi egy sas? Rémlik, hogy indián mondán alapszik.

Van egy jelenet ami megragadt, a férfi aki segít a nőnek/lánynak úgy gondolja egy idő után, hogy a lény elment és ki küldi a lányt, de a lény lesben állt és megsebesíti a lányt.

Több oldalon és más segítségét is keresve kutattam ezt a filmet, de mintha eltűnt volna az éterben. Ez kb 2000-2010 körüli film lehet, de lehet régebbi... Előre is köszönöm szépen a segítséget!



márc. 16. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján a filmet valószínűleg "The Hunter" címmel ismered, amely 2010-ben jelent meg. A film főszereplője egy vadász, aki egy nagy fekete farkasszerű lényt próbál elkapni. Az események középpontjában egy lány áll, akinek az életét a vadász próbálja megmenteni. A film története egy ausztráliai vidéken játszódik, és ténylegesen az ausztráliai aborigin törzsi kultúrára és mondákra is támaszkodik. A film végén valóban van egy jelenet, ahol a lányt egy sas elviszi.
márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Forrás: [link]

Első voltam.

márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem az a film... És semmi ilyesmi sincs benne... Én is a ChatGPT-vel próbálkoztam, majd a Rotten Tomato-val és az IMDB-vel. Azért köszönöm.
márc. 16. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!