Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért dolgozza fel azt a...

HunLo kérdése:

Miért dolgozza fel azt a témát számos rajzfilm,sorozat ,hogy egy fiatalabb srác nála valamivel idősebb lányba szerelmes?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Gravity Fallsra.

De ez ,csak egy a sok közül.

De egyébként a Star Wars 1-3 epizódja is erről szól.

Mert ott Anakin Skywalker még kicsi volt amikor találkozott Padméval.

Szóval elvileg a Anakin volt kettejük között a fiatalabb.

3Részben gyerekeik is született.



márc. 18. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez azért nem számos. Az SW ráadásul nem is ezt a témát dolgozza fel, ez egy sima mellékinfó.
márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%

Egyetlen ilyen rajzfilmet vagy sorozatot sem ismerek.


A Gravity Falls-t nem ismerek.


A Star Wars-ban meg egyáltalán szóba sem kerül ez. Semmi sem utal rá, hogy Padme idősebb lenne. És a vak is látja, hogy a két karakter nagyjából egy idős a film szerint is, meg az őket alakító Hayden Christensen és Natalie Portman is pontosan egyidősek, mivel mindketten 1981-es születésűek. De hogy megnyugodj: Christensen '81 április, Natalie Partman pedig '81 júniusi, tehát Christensen 1,5 hónappal idősebb.


De kíváncsi lennék a további sorozatokra.

márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

,, Az SW ráadásul nem is ezt a témát dolgozza fel, ez egy sima mellékinfó"

Akkor is benne van :)


De én továbbiakban is kiállok amelett ,hogy számos.

Pl:Zack és Cody élete

Én úgy emlékszem ,hogy ebben is benne volt ez.

márc. 18. 17:29
 4/26 anonim ***** válasza:

Hol van ez a Star Warsba mert én nem emlékszem rá.


Ez nem számos, ez csak egy, és még te sem emlékszel rendesen hogy a Zack és Codyba benne volt-e , de szerintem nem.

márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Benne van és a feldolgozza teljesen mást jelent. Egy téma feldolgozása esetén kimondottan hangsúlyos az adott téma. A Star Warsban pedig pont hogy semmi jelentősége nincs ennek.
márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ha a valós adatoknál maradunk akkor Jake Lloyd 1989. március 5. életkor 35 év (Mert ugye ö alakította Anakint 1részben amikor csak gyerek volt)

Natalie Portman :1981. június 9. (életkor 42 év)


Szóval kb.7év van közöttük

De egyébként ha nem néz utána az ember is tudja ,hogy így van ,mert az első részben látszódik ,hogy Anakin akkor még csak kb9-10éves ,mikor Padmé kb17-18

De a részletek lényegtelenek ,mert a filmben látszódik ,hogy Anakin a kisebb fiatlabb. :)

márc. 18. 17:37
 7/26 A kérdező kommentje:

,,Ez nem számos, ez csak egy, és még te sem emlékszel rendesen hogy a Zack és Codyba benne volt-e , de szerintem nem."

Én olyat nem mondtam ,hogy nem emlékszemrá rendesen.

Én szerintem azt mondom ,hogy úgy volt.

márc. 18. 17:41
 8/26 A kérdező kommentje:

Cody sorozat:

https://www.youtube.com/watch?v=5679qa_YLf0

Összeállítás

márc. 18. 17:42
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem kissebb, mivel Hayden Christensen pont idősebb Natalie Portmannél. Az első részben meg nem is találkoznak, úgyhogy hülyeség amit írsz. A Zack és Codyba mikor hol volt benne?
márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

1:03perc

Azt mondja az egyik srác a szőkének ,hogy kissing=csókolózás.

márc. 18. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!