Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben, vagy sorozatba...

Melyik filmben, vagy sorozatban hangzik el ez a mondat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem arra se hogy milyen jellegű volt, se más részletre, csak arra, hogy beszélgettek, és az egyik megkérdezte, hogy "akkor nost nem fogok meghalni?" És a másik hogy: "de igen, egyszer majd, sokára, de nem most, egyszer mindenki meghal". Vagy valahogy így volt. Valakinek esetleg nem ugrik be hogy miben hangzott el ez a beszélgetés? Azt hiszem a végén volt amúgy.
márc. 19. 16:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem a Függetlenség napja?
márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, azt már vagy 10szer láttam a közelmúltban, szinte tudom kívülről, abban biztos nem volt :)
márc. 19. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Willis ugrik be ....Utolsó Cserkész
márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont most láttam egy ilyen jelenetet, szóval vagy a jóbarátok 7.-8. évad környéke, vagy a family guy.
márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek se, egyik sorozatot se néztem a 2 közül, esetleg a Bruce Willis film, de azt se rémlik hogy láttam volna.
márc. 19. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az “Angyalok városa” ugrik be, annak volt a végén ilyen témájú beszélgetés, de nem biztos, hogy pont így. ?
márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!