Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy tündéres film és...

Viki233 kérdése:

Van egy tündéres film és nemtudom a címét! Vki tudja?

Figyelt kérdés
Régen láttam azt a filmet még a tvben adták le.Emlékszek vmennyire a részleteire.Volt egy kis lány és vhogy megismerkedett a tündér királynővel aztán vhogy a kislánynál ragadtak pillangók is voltak benne és a vége felé egy gyűjtő megölte a pillangókat és kitette őket a gyüjteményébe.és a végén a tündérkirálynő elhagyta a kislányt.vagy valami ilyesmi volt.lécci aki tud segítsen mert fontos lenne.
2010. okt. 26. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt benne valami olyan, hogy az egyik gyerek magával vitte az egyik tündért az iskolába, és az elvarázsolta a táblán lévő számokat, mert azt mondta, hogy azok állatok? Aztán a tanítónő haragudott a gyerekre, mert "játékot" vitt az iskolába?
2010. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem emlékszem sajna, de lehet h ez is benne volt.
2010. okt. 26. 12:37
 3/9 A kérdező kommentje:
csak arra emlékszem h a tündérkirálynő alattvalói pillangók voltak és volt közöttük nagyon nagy lepke is...de nemszabadott beszélnie a kislánynak róluk...
2010. okt. 26. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami rémlik. Az Egyesen volt, azt hiszem, de címét én sem tudom. (pár hónapnyi kutatómunka után visszajövök, addigra hátha meg lesz. Cím kiderítésben jó vagyok.)
2010. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2010. okt. 27. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

FairyTale: A True Story


az igazi tündérmese legalább is asszem h ezt keresed

2011. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lilivanili válasza:
Én is ezt a filmet keresem mindenhol! (Szerintem nem az Igazi tündérmese az.) Tudtok már róla valamit?
2013. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs h ezek milyen filmek de talán segíteni tudok egy kicsit

Titkok kertje

Csoportkép tündérekről

A kis hercegnő

talán ebbe vannak valami tündérkék.ha nem akkor bocs!

2013. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LöncsfalóHuligán válasza:

Sziasztok!


Tudom, hogy ez egy marha régi kérdés (internetes szemszögből meg pláne), de ha esetleg valakit még midig érdekli, az említett film valószínűleg A Repülő Tornacipő, egy cseh mesefilm:


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=H5mRjbizxTg


Én is már jó pár éve kerestem hiába ezt a filmet, míg tegnap végre rátaláltam egy segítőkész reddites csókának hála. Szép, bohókás kis mese szomorkás-keserédes végkifejlettel, nem egy Hollywood blockbuster, de megvan a maga bája.


Ha valaki még figyeli ezt a thread-et, remélem, ezt a filmet kerestétek, szerintem legalább egyszer mindenképp megéri végignézni!

2023. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!