Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csinál a tv2 a Hazugságok...

Mit csinál a tv2 a Hazugságok hálójában című sorozattal? Lent..

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött. 22:20-23:25-ig. Aztán berakták a tények extrát úgy 22:50 körül.

Ma még most is (22:44) a hazatalálsz megy.. engem ez nagyon nem érdekel, főleg a 10 perces reklám, amit azért nézek, hátha vége van ennek a sz...nak.

Ha nem játszák le, miért van a port oldalán is?

Jó sztorinak tűnt pedig, érdekelt volna az eleje, hogy milyen.

De ennek mi értelme van??



#TV2 #Hazugságok börtönében
márc. 19. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam hogy nem hozta a várt nézettséget, ezért 1 epizód után le is vették, és áttették az Izaurára, ahol 19.00-kor lesznek mától az új részek
márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Várt nézettség? 20 perc után? 😂


Köszi az infót. 19-kor kezdődik, pont jó. Eddig az újabb török sorozatok mindig 14 körül mentek, este meg az esmeralda,.rosalina, meg a többi 25 éves sorozat..m 😃

márc. 20. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is értetlenül állok a dolog előtt, nem értem mit vártak 1 rész után, talán nézettségi rekordot? Azért várhattak volna még, adhattak volna esélyt ennek a sorozatnak. De talán jobb is lesz így, mert így nem kell estig várni majd az új részeket.
márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A telenovella.hu nevű oldalon írnak erről bővebben is ha esetleg érdekel.
márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi 😊

Kiváncsi leszek a sorozatra, leirás alapján tetszik 🙂

márc. 20. 17:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Kár, hogy az első résznek csak a felét adták le. Az izaurán meg tegnap volt már az 1.rész. hülye tv2...
márc. 20. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanúsan rövid volt, de nem ez lesz az első eset a TV2-nél, jó példa erre A három nővér vagy Az aranyifjú, amiket szintén elfeleztek. A sorozatra én is nagyon kíváncsi vagyok, kicsit hasonló mint a Titkok hálójában talán, de ez szerintem jobb lesz.
márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát engem annyira nem kötött le, mint vártam...


A titkok hálójábant múltkor kezdtem el nézni. Ugyanaz a főszereplő pasi, mint a Végtelen szerelemben a főgonosz 😃

A titkok hálójában elég furán kezdődik, hogy az ügyvédcsaj egyszercsak átmegy nyomozónak és kiszúrja egyből, hogy az egyik könyv vastagabb 😃

márc. 20. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Én még adok neki “időt”, az ilyen krimiket általában egész jól csűrik-csavarják. A Titkok hálójábannal is ez lesz egyébként, de nem akarok spoilerezni. A Hazugságok börtönébent őszinte leszek csak Melike Ipek Yalova (Remények földje) miatt kezdtem el.
márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A végtelen szerelem is ilyen krimiféleség, kicsit untam is már. Csak azért néztem, mert a szulejmánból a helyes pasi volt a jófiú 😊
márc. 20. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!