Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csinál a tv2 a Hazugságok...

Mit csinál a tv2 a Hazugságok hálójában című sorozattal? Lent..

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött. 22:20-23:25-ig. Aztán berakták a tények extrát úgy 22:50 körül.

Ma még most is (22:44) a hazatalálsz megy.. engem ez nagyon nem érdekel, főleg a 10 perces reklám, amit azért nézek, hátha vége van ennek a sz...nak.

Ha nem játszák le, miért van a port oldalán is?

Jó sztorinak tűnt pedig, érdekelt volna az eleje, hogy milyen.

De ennek mi értelme van??



#TV2 #Hazugságok börtönében
márc. 19. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Végtelen szerelmet a nagy népszerűsége ellenére még nem láttam, mert mindig lefoglalnak az aktuális premierek :D De az biztos hogy Kaan Urgancıoğlu a Titkok hálójában szöges ellentéte lesz Emir Kozcuoğlu-nak :)
márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, olyan fura igy. Olyan gonosz arca van alapból szerintem 😃
márc. 20. 22:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem Ceylin bosszantott benne sokszor a sumákolásaival, mindig Ilgaz-al értettem egyet :) Szerintem egyébként Kaan-hoz illik ez a főhős szerep is. Remélem nálunk is folytatják már minél hamarabb.
márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!