Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Star Wars lenne a valóság...

HunLo kérdése:

Ha a Star Wars lenne a valóság te pedig egy erő használó lennél akkor melyikre támaszkodnál jobban az erőre vagy pedig a fénykardodra és miért?

Figyelt kérdés

márc. 22. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erőre, azt nem kell felrakni töltőre, mindig kéznél van.
márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Az Erőre, kihegyezném ahogy csak lehet a telekinézist, a zúzást és más képességeket is.
márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább az erőre hagyatkoznék.

Mert ha a kardomat elhagyom akkor már ,csak az erő van ,de ha az nincs tökéletesre fejlesztve akkor lehet ,hogy vége.

márc. 22. 20:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Erőre. Sokkal több lehetőséget nyújt, mint a fénykard. Az utóbbi csak harcra jó, az Erő beható ismeretével akár a halál is elkerülhető, vagy legalábbis elodázható (Darth Plagueis, de akár gondolhatunk a Klónok háborújából Talzin anyára is).
márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagy ha azt nézzük hogy az eredeti trilógiaban a fenykardot az esetek jelentős részében a lövések kivédésére használták, azt Kyli Ren kard nélkül is tudta.
márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-es

Én azt nem láttam ,de már olyat láttam ,hogy az erő segítségével védte ki a jedi a szúrást(lézer kard).


https://www.youtube.com/watch?v=cmyF5ge6SQU

3:30


Elméletben ha kardal lehetséges akkor puska ellen is.

márc. 22. 21:02
 7/14 A kérdező kommentje:
jav:lézerkard
márc. 22. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 nem láttad az Ébredő erőt? Nem mintha baj lenne, annyira azérr nem volt jó, de ott az első jelenetek egyike hogy Kylo megállítja a sugarat.
márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Láttam mind a három új rész ,csak az már régen volt.Már nem emlékszem ,hogy mi volt benne.
márc. 22. 21:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha star wars filmet kell nézni vagy az eredeti 3 vagy az előzmény trio
márc. 22. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!