Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 'Elégtétel' című film......

'Elégtétel' című film... Mégis mi ez? Hogy gondolták? A feje tetejére állt a világ? Legalább a végén telibe felrobban az egész mocskos teste annak a terroristának?

Figyelt kérdés

Youtube-on valahogy áttévedtem egy csatornára, ami filmösszefoglalókat készít. Néhány film érdekesnek tűnt, rákerestem Netflixen és HBO-Max-on, természetesen ezek közül egy sem volt fennt. -.- Miért is lenne...

Aztán amikor a Konstrukció c. filmre kerestem rá, felhozta ezt a filmet (Elégtétel). Látom, még szinkronos is, mindenféle izgalmas elektronikákat fényképezett le a pedáloknál... Nosza hát, rákerestem az előzetesére.


Amit viszont láttam... ha az, amire gondolok, akkor irdatlan mód felcsěszett!! >( Egy sz@rházi terrorista, aki annyira egy nyomorult senkiházi csövesbánat, hogy 2 oktávval lemélyíti a hangját a telefonba, mert azt hiszi akkor majd jobban félnek tőle... Idegbeteg magabiztossággal elkezd közetelőzni 200 akárhány millió eurót egy a gyerekeivel az iskolába tartó civiltől, aztán hogy fitoktassa az erejét, totálisan ártatlan embereket, akik látványosan teljesen halálfélelemben könyörögnének az életükért, felrobbant... meg utána még folyamatosan folytatgatja a robbantásokat...

És ez a terrorista még ráadásul "elégtételnek" nevezi, amit csinált??!!

MI A F.?

Az elégtétel az lenne - ezek után -, amikor a szeme előtt az ő szüleit és a gyerekeit robbantja fel valaki... nemhogy azt nevezzük elégtételnek, amit Ő csinál!! o.O


Mi van, kifordult magából a világ? Még a bűnözőknek áll feljebb?


Legalább meggyilkolják a végén ezt a terroristát? Ha nem, akkor lehet, nem nézném meg, mert csak iszonyatosan felb...nám magam rajta.



márc. 25. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a filmre gondol?

[link]

márc. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre.
márc. 26. 07:48
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
Pont az a film lényege hogy meg kell nézni.
márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!