Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta valaki ezt a filmet?

Látta valaki ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet, amit a TV-ben láttam. Elég régen volt már, és nem jut eszembe a címe. Az is lehet, hogy sorozat volt, de nem túl sok részes.

Amire emlékezem belőle, egy nagyon szép küllemű srác főszereplője volt, akit kiskorában találtak valahol az arab országokban, aki megtalálta valami sejk volt. Amikor felnőtt lett, meg akarta keresni a szüleit. Így jutott Európába, és megtalálta az édesanyját, aki már egy másik férfival élt. Az anyja nagyon örült neki, de a férfi elég ellenséges volt a fiúval, talán az örökség miatt. Azután visszament oda, ahol felnevelkedett, mert volt ott egy arab lány, akit nagyon szeretett. A többire már nem emlékezem. Ha valaki ráismerne, kérem, írja meg a címét. Köszönöm!



#arab ország #megtalált fiú
márc. 26. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a Tűzsivatag?

[link]

márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen! Igen, ezt keresem már vagy egy éve. Nem tudtam a színészek nevét, különben már megtaláltam volna. Nagyon szépen köszönöm!
márc. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!