Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan működik a Plex.tv...

Hogyan működik a Plex.tv szolgáltatása?

Figyelt kérdés
Az megvan, hogy ez egy streaming szolgáltatás, ami reklámok nézegetése fejében „ingyenes”. Viszont van amit sikerült elindítanom és van amit nem. Magyar szinkront és feliratot eddig még nem találtam. Viszont az androidos verzió havidíj fizetése ellenében felajánl egy bizonyos „Plex Pass” szolgáltatásokat, ami valami extrákat kínál, de nem részletezi, hogy ezek mire szolgálnak. Viszont korlátlan lejátszást kínál saját médiaszerverről egyszeri 2490 forint megfizetése után. Mit értenek a „saját médiaszerver” alatt? Nekem van ilyenem, vagy ez is egy ilyen fizetős-lehúzós szolgáltatás? Valamint hozzá lehet adni még különböző streaming szolgáltatásokat, (mint Netflix). Behozza az ottani tartalmakat, de azokat sem tudom elindítani. Akkor ezek mi célt szolgálnak?

ápr. 19. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Plex alapvetően egy médiaszerver szolgáltatás, tehát amit letöltesz filmeket, sorozatokat a gépedre, vagy NAS-ra ha van, azokat Plexen keresztül meg tudod nézni pl. TV-n, és nem kell pendrive-ra másolgatni vagy kábelekkel vacakolni. Ehhez tudtommal nem kell fizetni.


A Streaming szolgáltatókra csatlakozás funkcióját nem használom, de gondolom az a célja, hogy ha több előfizetésed van, akkor egy helyről (a Plexből) tudod indítani a tartalmakat és nem kell váltogatni a szolgáltatók saját alkalmazásai között.

ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól értem, akkor egy másik szolgáltatásra (pl. Netflix) is elő kell fizetnem, hogy ezt a funkciót igénybe tudjam venni?
ápr. 23. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze.
ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!