Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az Ariel fekete filmre azt...

Ha az Ariel fekete filmre azt mondják, hogy kit érdekel, az egy rajzfilm! Akkor miért mondják rossznak a Kis Vuk folytatást rossznak? Az is rajzfilm, nem kéne kiakadni, hogyan néz ki...

Figyelt kérdés
ápr. 20. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert a fekete Ariel film jól néz ki, nem 50 ezer forint volt a költségvetése, mint a Kis Vuknak.
ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a kettőt minősíthetetlennek tartom.
ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

A kis hableánynál a rasszisták kritikája az volt, hogy egy korábban csak fehérnek ábrázolt karaktert most miért ábrázolnak feketének, nem pedig az, hogy rosszul vagy jól néz ki.


A Vuk 2 animációja 2008-hoz képest nagyon gyenge volt (ld. WALL-E), persze nem is lehetett volna jobbat kihozni a költségvetésből.

ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én sem szeretem az új Arielt, mert fekete az Ariel, de ettől még nem vagyok egy rasszista!


Eddie Murphy, Morgan Freeman tök jó!

ápr. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!